CH RONDO z najlepszym wynikiem w Polsce w ramach akcji „Wiosłowanie dla WOŚP”


CH RONDO z najlepszym wynikiem w Polsce w ramach akcji „Wiosłowanie dla WOŚP”
2024-01-31
Bydgoszcz, a dokładnie CH RONDO, wygrało międzymiastową rywalizację w ramach akcji „Wiosłowanie dla WOŚP”!

W tym roku aż 271 osób z Bydgoszczy i okolic w ciągu ośmiu godzin wiosłowania pokonało dystans 135,5 km. To nowy rekord Polski!

Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy centra handlowe z 11 polskich miast stoczyły zaciętą rywalizację w ramach akcji „Wiosłuj dla WOŚP”. Uczestnicy sportowej inicjatywy mieli za zadanie pokonać dystans 500 metrów na ergometrze wioślarskim. Wygrywało miasto, w którym największa liczba uczestników wzięła udział w akcji.

W CH RONDO przez osiem godzin wiosłowania 271 osób pokonało dystans 135,5 km. W tegorocznej edycji akcji CH RONDO pokonało reprezentacje z Torunia, Krakowa, Poznania, Lublina, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Gdańska, Łodzi, Warszawy oraz Wrocławia.

Wśród osób, które przyczyniły się do zwycięstwa Bydgoszczy, znalazły się znane osobistości, w tym prezydent miasta Rafał Bruski, vice-prezydenci Łukasz Krupa i Mirosław Kozłowicz, vice-marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Zbigniew Ostrowski oraz złota medalistka olimpijska w wioślarstwie, Magdalena Fularczyk - Kozłowska. W akcję aktywnie włączyli się także zawodnicy lokalnych klubów wioślarskich, kajakarskich i innych drużyn sportowych, funkcjonariusze Komisariatu Policji Bydgoszcz - Błonie na czele z komendantem nadkom. Zbigniewem Sperkowskim, przedstawiciele Urzędu Miasta, Enea Bydgoszcz Triathlon, reprezentacja Politechniki Bydgoskiej oraz Collegium Medicum UMK, uczniowie szkół podstawowych oraz liczni klienci CH Rondo.

Każdy uczestnik akcji otrzymał pamiątkowy certyfikat w podziękowaniu za udział. "Wiosłowanie dla WOŚP" w CH RONDO stało się nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również znaczącym gestem solidarności i wsparcia najbardziej potrzebujących. Przypomnijmy, że w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała na szczytny cel „Płuca po pandemii”.

CH RONDO dziękuje wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pasję, które przyczyniły się do sukcesu tej akcji. Pokazaliśmy, że razem możemy zdziałać więcej, nie tylko pod względem sportowym, ale także w ważnych społecznych inicjatywach. To wspaniałe uczucie być częścią czegoś tak ważnego i widzieć, jak lokalna społeczność łączy siły dla większego dobra.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 60 marek wśród których znajduje się m.in. 4F, Sinsay, Gudi Home, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl