Bazar Łomianki – daj rzeczom drugie życie!


2023-10-21
Czas na jesienne zmiany w naszych szafach i garderobach. Galeria Łomianki zaprasza na październikową edycję Bazaru Łomianki, czyli sąsiedzkiej wymiany ubrań, zabawek i książek.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 października w godzinach od 11.00 do 18.00.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Październikowa edycja Bazaru Łomianki to propozycja dla tych, którym bliskie jest podejście „zero waste. Poprzez udział w akcji można również wesprzeć działającą w Łomiankach Fundację Ochrony zwierząt!

Przynieś rzeczy, których nie używasz i wymień je na nowe

Możesz przynieść przedmioty, których już nie potrzebujesz – ubrania, książki, czy zabawki. Zostaw je na wieszakach i półkach w przeznaczonej do tego celu strefie w jednym z lokali galerii handlowej. Jeśli chcesz, w zamian możesz wziąć coś dla siebie. Wymiana standardowo odbywa się w ramach konkretnych kategorii przedmiotów – jednak gdy nie znajdziesz dla siebie nic z tej samej kategorii, możesz swobodnie dokonać wymiany na maksymalnie 2 rzeczy z innej.

Pomóż zwierzętom w potrzebie

Jeśli chciałabyś wziąć udział w wymianie, ale nie znalazłaś w domu przedmiotów, które możesz oddać – nic straconego! Przynieś karmę, koce lub zabawki dla zwierząt i w zamian wybierz coś dla siebie. Po zakończeniu wydarzenia produkty zostaną przekazane Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach

Jeśli wolisz, nie musisz zabierać czegoś w zamian. Po prostu zostaw na wieszaku rzeczy, a na pewno znajdą nowego właściciela.

Co ważne, nie musisz się zapisywać, żeby wziąć udział w wymiance – wystarczy, że przyjdziesz na wydarzenie.

Jakie rzeczy przynieść?

Najważniejsze, aby przedmioty, które chcesz wymienić lub oddać, nadawały się do ponownego użycia. Przynieś rzeczy czyste, w dobrym stanie, czy – w przypadku zabawek – działające. Ubrania nie mogą być poplamione, podarte lub zmechacone. Możesz przynieść ubrania, buty, zabawki, książki z datą wydania od 2001 roku, a także kwiaty. 

O przyjęciu przedmiotów i ich zgodności z regulaminem decydują pracownicy Punktu Wymiany. 

Zapraszamy na warsztaty kreatywne

W trakcie Bazaru, w tym samym lokalu odbędą się kreatywne warsztaty zero waste. Z kawałków materiałów o różnych wzorach i fakturach oraz starych gazet i czasopism powstaną niepowtarzalne zakładki do książek. Taki przedmiot z pewnością ucieszy każdego miłośnika literatury. Warsztaty są bezpłatne i można na nie przyjść w dowolnym momencie. Jednocześnie w zajęciach może wziąć udział od 5 do 7 osób. Zapraszamy wszystkich – dorosłych i dzieci. 

Bazar Łomianki odbędzie się w sobotę 14 października w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach w lokalu obok EMPIKU w godzinach od 11.00 do 18.00.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl