Akcja „Movember” w NoVa Park


Akcja „Movember” w NoVa Park
2021-11-26
Bezpłatne badania profilaktyczne dla mężczyzn w NoVa Park! W sobotę 27 listopada w godzinach 10.00-18.00 odbędzie się gorzowska odsłona ogólnopolskiej kampanii Movember Polska.

Mężczyźni z Gorzowa i okolic będą mogli przebadać się za darmo w ramach profilaktyki raka jądra i prostaty! Badania przeprowadzą lekarze urolodzy z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Już 27 listopada zapraszamy na drugą w tym miesiącu akcję prozdrowotną do NoVa Park! Tym razem zadbamy o zdrowie Panów zachęcając ich do profilaktyki „męskich” nowotworów. W godz. 10.00-18.00 będzie można bezpłatnie wykonać:

è nieinwazyjne badanie USG jąder (dla mężczyzn do 40. roku życia)

è badanie poziomu PSA (dla mężczyzn powyżej 40. roku życia), czyli markera nowotworowego prostaty we krwi.

Aby skorzystać z badań, nie trzeba się zapisywać, decyduje kolejność zgłoszeń. Zarówno badanie USG, jak i testy poziomu PSA nie wymagają żadnego przygotowania – poza zachowaniem higieny osobistej.

Co roku w Polsce odnotowuje się 1500 nowych przypadków raka jądra i 15 000 zachorowań na raka prostaty, dlatego tak ważna jest profilaktyka ‘męskich’ nowotworów. Wcześnie wykryty rak daje szansę na skuteczne leczenie i wyzdrowienie, dlatego gorąco zachęcamy naszych Klientów do skorzystania z bezpłatnych badań USG. Panowie – zróbcie coś dla siebie i przyjdźcie zbadać się w NoVa Park– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji w NoVa Park jest Stowarzyszenie Fizjosport, a współorganizatorem Fundacja „Kapitan Światełko” odpowiadająca za kampanię ogólnopolską Movember Polska – międzynarodowy ruch, którego celem jest zwiększenie świadomości na temat chorób nowotworowych wśród mężczyzn.

Badaniom profilaktycznym dla mężczyzn będą towarzyszyć również podstawowe badania diagnostyczne, które przeprowadzi przychodnia Prima Familia. Wszyscy Klienci NoVa Park będą mogli za darmo sprawdzić poziom cukru we krwi oraz zmierzyć ciśnienie.

Badania będą odbywać się na poziomie 0, obok windy panoramicznej. Liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl