Poradnik Zdrowia - dieta, porady, zdrowe odżywianie, artykuly

Artykuły prasowe

VENITA: DEPILATORY W KREMIE  Jedwabiście gładka skóra

VENITA: DEPILATORY W KREMIE Jedwabiście gładka skóra

2013-04-18

Nareszcie wiosna! Promienie słońca cieszą wszystkich, zachęcając do wybierania lżejszych ubrań, a te z kolei odkrywają coraz więcej…

więcej »
Piękny i zdrowy uśmiech w wieku 40+

Piękny i zdrowy uśmiech w wieku 40+

2013-04-18

Piękny i zdrowy uśmiech dodaje nam pewności siebie i uroku osobistego. Ale niestety, „ząb czasu” dotyka również nasze zęby. I nawet jeśli dbamy o ich higienę i zdrowie, to wraz z wiekiem pojawiają się problemy zdrowotne i estetyczne naszych uśmiechów.

więcej »
Systemy certyfikacji szansą na wzmocnienie wizerunku polskiego mięsa

Systemy certyfikacji szansą na wzmocnienie wizerunku polskiego mięsa

2013-04-18

Afery związane z jakością i składem mięsa, które wstrząsnęły rynkiem w ostatnich tygodniach, skłoniły wielu nabywców do przyglądania się etykietom wyrobów mięsnych. Wydarzenia te zwiększyły zapotrzebowanie na wyczerpującą i wiarygodną informację o produkcie, który ma trafić na nasz stół.

więcej »
OLIVE TREE SPA CLINIC Kuleczki do manicure

OLIVE TREE SPA CLINIC Kuleczki do manicure

2013-04-17

Kuleczki zmiękczające skórki marki Olive Tree Spa Clinic przygotowują do zabiegu manicure…

więcej »

Jak można zarazić się świerzbem

2013-04-17

Niestety zdarza się, że świerzbem zarazić możemy się w czasie kontaktu seksualnego, częściej poprzez podanie ręki, spanie w jednym łóżku lub używanie rzeczy osoby zarażonej świerzbem.

więcej »
Wiosennie uporządkowana dieta

Wiosennie uporządkowana dieta

2013-04-17

Wiosenna temperatura rośnie z zadziwiającą prędkością i chcąc nie chcąc zrzucamy swetry pokazując trochę więcej ciała. Jeśli podczas zimy nieco go przybyło, szybko rzucamy się w wir diet cud. Niemal odruchowo zaczynamy mocno ograniczać tłuszcz w daniach – czy słusznie?

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

DAFI partnerem HYROX Poland. Polska marka została także partnerem tytularnym HYROX Katowice DAFI partnerem HYROX Poland. Polska marka została także partnerem tytularnym HYROX Katowice
DAFI dołącza do grona partnerów HYROX Poland. W sezonie 2026/27 polska marka zostanie National Partnerem HYROX Poland i będzie obecna podczas wydarzeń organizowanych w naszym kraju. Jednocześnie obejmie rolę partnera tytularnego zawodów DAFI HYROX Katowice.

Od góry Fudżi po Mont Blanc. ASICS realizuje w Chamonix swoją wizję trail runningu Od góry Fudżi po Mont Blanc. ASICS realizuje w Chamonix swoją wizję trail runningu
W sierpniu ASICS przenosi swoją wizję trail runningu do serca Chamonix, organizując dwa wydarzenia dla społeczności biegowej. Pierwszy w historii ASICS Trail Pop-Up oraz ASICS Trail Camp.

Zaawansowana praktyka pielęgniarska szansą dla polskiej ochrony zdrowia. Zaawansowana praktyka pielęgniarska szansą dla polskiej ochrony zdrowia.
Skrócenie czasu hospitalizacji nawet o 30%, redukcja powikłań do 20% oraz realne rozszerzenie współpracy - takie efekty przynosi wprowadzenie zaawansowanej praktyki pielęgniarskiej (APN - Advanced Practice Nursing) w krajach, które zdecydowały się na rozszerzenie kompetencji pielęgniarek.

Kluski leniwe Kluski leniwe
Delikatne, miękkie i przyjemnie owocowe. Kluski leniwe z dodatkiem liofilizowanych truskawek to prosty pomysł na słodki obiad, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Kotleciki ziemniaczane Kotleciki ziemniaczane
Delikatne, miękkie w środku i pełne składników. Kotleciki ziemniaczane ze szpinakiem i serkiem wiejskim to prosty pomysł na obiad lub przekąskę dla całej rodziny.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

DAFI partnerem HYROX Poland. Polska marka została także partnerem tytularnym HYROX Katowice DAFI partnerem HYROX Poland. Polska marka została także partnerem tytularnym HYROX Katowice
DAFI dołącza do grona partnerów HYROX Poland. W sezonie 2026/27 polska marka zostanie National Partnerem HYROX Poland i będzie obecna podczas wydarzeń organizowanych w naszym kraju. Jednocześnie obejmie rolę partnera tytularnego zawodów DAFI HYROX Katowice.

1-7 sierpnia – Światowy Tydzień Karmienia Piersią
Dlaczego podczas karmienia piersią tak bardzo chce Ci się pić? Karmienie piersią to wyjątkowy czas, w którym organizm kobiety pracuje na najwyższych obrotach. Nic więc dziwnego, że wiele mam już po kilku minutach karmienia odczuwa silne pragnienie.

Polpharma, Aflofarm i Adamed liderami widoczności w AI
PRCN publikuje pierwsze w Polsce badanie firm farmaceutycznych na bazie AI Visibility Index

ASICS Playing Styles Event pokazał, że dobór obuwia zaczyna się od stylu gry ASICS Playing Styles Event pokazał, że dobór obuwia zaczyna się od stylu gry
ASICS zorganizował w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki wydarzenie ASICS Playing Styles Event, podczas którego zaprezentował nowe podejście do doboru obuwia tenisowego.

Hummus buraczany Hummus buraczany
Kremowy, wyrazisty i zachwycający intensywnie różowym kolorem. Hummus buraczany to prosty sposób na urozmaicenie kanapek, przekąsek i warzywnych misek.

Ptasie Mleczko® „Spróbuj po zmrożeniu” wraca na lato. Batony w formacie on-the-go nowością sezonu Ptasie Mleczko® „Spróbuj po zmrożeniu” wraca na lato. Batony w formacie on-the-go nowością sezonu
Czy kultowy produkt może zaskoczyć zupełnie nowym doświadczeniem? Wedel po raz kolejny udowadnia, że tak. W ramach tegorocznej odsłony kampanii „Spróbuj po zmrożeniu” marka Ptasie Mleczko® zachęca konsumentów do odkrywania dobrze znanej pianki w nowym, orzeźwiającym wydaniu.

(G)astronomiczne lato w pełni.  Jak sezon zmienia zwyczaje i oczekiwania gości? (G)astronomiczne lato w pełni. Jak sezon zmienia zwyczaje i oczekiwania gości?
Sezonowość jest jednym z większych wyzwań w gastronomii. Każda pora roku zmienia okoliczności wizyt w lokalach i oczekiwania klientów, dlatego kawiarnie i restauracje muszą stale budować zainteresowanie swoją ofertą.

ASICS prezentuje kolekcję RISE & SHINE oraz nowy model SONICBLAST 2 ASICS prezentuje kolekcję RISE & SHINE oraz nowy model SONICBLAST 2
ASICS prezentuje kolekcję RISE & SHINE, inspirowaną energią, optymizmem i pozytywnym wpływem na samopoczucie, jaki towarzyszy porannemu bieganiu o wschodzie słońca.

ASICS prezentuje inspirowany Nowym Jorkiem model tenisowy GEL-CHALLENGER 15 ASICS prezentuje inspirowany Nowym Jorkiem model tenisowy GEL-CHALLENGER 15
ASICS prezentuje nowy model tenisowy GEL-CHALLENGER 15, inspirowany energią Nowego Jorku. But łączy wyrazisty design z funkcjonalnymi rozwiązaniami, które wspierają zawodników podczas każdego ruchu na korcie.

Podziel się tym, co najcenniejsze. G City Targówek po raz kolejny zaprasza na akcję krwiodawstwa
Już 22 sierpnia G City Targówek po raz czwarty zaprosi mieszkańców Warszawy do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, organizowanej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito