Zmiany w Arbonne. Tyler Whitehead nowym prezesem Arbonne!


Zmiany w Arbonne. Tyler Whitehead nowym prezesem Arbonne!
2021-05-26
Firma Arbonne ogłosiła, że mianowała Tylera Whiteheada na stanowisko Dyrektora Generalnego.Whitehead dołączy do Arbonne z bogatym doświadczeniem w doradztwie i coachingu dla klientów i zespołów oraz w prowadzeniu zmian transformacyjnych w branży sprzedaży bezpośredniej. Na nowym stanowisku dyrektora generalnego Whitehead będzie kontynuował działania Arbonne w zakresie cyfrowej i globalnej ekspansji, dodając swoją strategiczna wizję wzmocnienia marki Arbonne i poszerzenia możliwości niezależnych konsultantów dzięki modelowi biznesowemu i innowacyjnym produktom.

Kim jest Tyler Whitehead?

Whitehead spędził ostatnie 18 lat w branży produktów higieny osobistej, odżywek i suplementów diety w sprzedaży bezpośredniej. Wcześniej był adwokatem w prywatnej praktyce, specjalizującym się w papierach wartościowych, fuzjach i przejęciach oraz finansach w wysoce regulowanych branżach. Jego ostatnie doświadczenia w firmie obejmują stanowiska kierownicze, takie jak prezes regionu zachodniego w Nu Skin Enterprises, Inc. nadzorujący strategiczne projekty globalne oraz sprzedaż i operacje w 36 krajach, wiceprezes ds. sprzedaży i operacji w Ameryce Północnej i Południowej oraz wiceprezes i główny radca prawny. W trakcie swojej kariery zawodowej aktywnie działał jako członek zarządu w Direct Selling Association (DSA), Council for Responsible Nutrition (CRN) oraz International Alliance of Dietary Supplement Associations (IADSA), a także pełnił funkcje w zarządach wielu firm i organizacji społecznych.

"Widzę wielką szansę na poprowadzenie firmy ku nowym granicom" - powiedział Whitehead, Dyrektor Generalny Arbonne. "Cieszę się na to wyzwanie i widzę ogromny potencjał dziś z Arbonne i niesamowitą przyszłość przed nami. Jestem pewien, że z utalentowanym zespołem Arbonne znajdziemy sukces i zrealizujemy naszą misję, aby pomóc większej liczbie ludzi rozkwitać w zdrowy, zrównoważony sposób."

O Arbonne

Założona w Szwajcarii w 1975 r. i przeniesiona do Stanów Zjednoczonych w 1980 r. firma Arbonne International, LLC opracowuje produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała i wspomagające zdrowy styl życia oraz dobre samopoczucie. Wszystkie formuły produktów są wegańskie. Produkty Arbonne są dostępne na stronie arbonne.pl Arbonne to prywatna firma z siedzibą w Irvine w Kalifornii.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja97

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl