Zmalujmy Razem – zadebiutowała nowa bezpłatna platforma dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszko


Zmalujmy Razem – zadebiutowała nowa bezpłatna platforma dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszko
2021-12-17
Nauczyciele przedszkolni i wczesnoszkolni zyskali nową platformę stanowiącą skarbnicę wiedzy i kreatywnych materiałów dydaktycznych do pracy z dziećmi w wieku 3-9 lat.

Zmalujmy Razem zawiera materiały spójne z podstawą programową, a dostęp do treści jest bezpłatny. Strona powstała pod patronatem marki BIC® Kids.

Zmalujmy Razem to platforma przeznaczona dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, zerówek, klas I-III szkoły podstawowej i pracujących w świetlicach. Zgromadzone na niej zasoby pomogą pedagogom w codziennej pracy z dziećmi i ułatwią przygotowywanie materiałów edukacyjnych zgodnych z podstawą programową zatwierdzoną przez MEiN. Serwis stanowi bazę różnorodnych treści, by zapewnić inspirację i dostarczyć wiedzę, jak najszerszej grupie nauczycieli.

Zmalujmyrazem.pl zawiera gotowe do wykorzystania, opracowane przez pedagogów z długoletnim doświadczeniem i zweryfikowane przez doradców metodycznych i nauczycieli konsultantów: kreatywne karty pracy, propozycje angażujących zabaw grupowych, zadania oraz gry matematyczne, ortograficzne i plastyczne. Materiały dydaktyczne są przeznaczone do pracy z dziećmi w wieku 3-9 lat. Na platformie znajdują się również artykuły eksperckie, w tym z zakresu małej motoryki, informacje o najnowszych wydarzeniach i trendach w edukacji, a także przegląd najbardziej przydatnych w przedszkolach i szkołach przyborów piśmienniczych.

Patronat nad stroną objęła marka BIC® Kids, dostawca kompleksowej oferty artykułów szkolno-biurowych, pozwalających rozwijać motorykę małą, sprzyjających kształtowaniu nawyku prawidłowego chwytu pisarskiego na każdym etapie rozwoju dziecka, a także wpisujących się w aktywności wspierające kreatywność młodego człowieka.

Dostęp do materiałów jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować!


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl