Złap ciepłą przekąskę od Żabki i wyrusz w drogę!


2023-11-27
Na poznańskim dworcu PKP, który każdego dnia odwiedza około 1 tys. pasażerów, powstała wyjątkowa placówka. Jest specjalnie dostosowana do potrzeb podróżnych, tak aby mogli oni skorzystać z rozszerzonej oferty ciepłych przekąsek, kawy, kanapek czy sałatek.

Sklep został wyposażony m.in. w specjalne stoliki, przy których można swobodnie zjeść ciepły posiłek.

 

Sklep ma zaledwie 35 m kw. i powstał z myślą o lokalizacjach, w których pojawiają się duże skupiska ludzi. Znajduje się w hali sprzedaży biletów oraz poczekalni dla podróżnych na dworcu PKP w Poznaniu. Jest wyposażony w specjalne ergonomiczne szuflady z systemem chłodzącym i mroźniczym, dzięki czemu obsługa klientów przebiega jeszcze szybciej i sprawniej. Dodatkowa, specjalna szuflada grzewcza przyspiesza z kolei przygotowanie i wydawanie ulubionej przekąski klientów Żabki, czyli hot dogów. Rekordy w najlepszym jak dotąd dniu sprzedażowym to: 270 szt. hot dogów, 130 kaw i ponad 140 słodkich wypieków.

Klienci znajdą tu np. pięć wyjątkowych smaków panini, dwa rodzaje kebabu rollo opracowane we współpracy z restauracjami Zahir oraz trzy rodzaje pizzy wrap. Punkt oferuje też ofertę śniadaniową rozbudowaną o dwa rodzaje wyjątkowego produktu - focaccini. Dodatkowo oferta szybkich przekąsek na ciepło jest wzbogacona o przekąski przygotowywane w piecu konwekcyjno-mikrofalowym Merrychef. Oferta #PROSTOzPIECA to: frytki, nuggetsy, stripsy i popsy z kurczaka, zapiekanki, burgery z Dynastii Burgerów oraz churrosy. Klienci mogą także wybierać spośród trzech różnych zestawów #CHRUPBOXÓW tworzonych na bazie frytek z dodatkiem mięsnym. W punkcie gastronomicznym Żabki nie mogło także zabraknąć gorącej, świeżo mielonej kawy - klienci mogą ją zamówić z mlekiem krowim, owsianym lub bez laktozy. Na uwagę zasługują też dostępne w punkcie słodkości: croissanty, ciastko „duet" czy rurki waniliowe.

Oferta placówki jest idealnym uzupełnieniem dla znajdującego się tuż obok drugiego sklepu Żabka -   najmniejszej ze wszystkich 10 000 należących do sieci placówek, liczącej zaledwie 9 m kw. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka Krupska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl