Zimowy spacer z dzieckiem – akcesoria ułatwiające życie


Zimowy spacer z dzieckiem – akcesoria ułatwiające życie
2017-12-27
Jesienne ochłodzenie albo zimowa aura często zniechęcają do wyjścia z domu. Jednak opinie specjalistów są zgodne – warto wychodzić na powietrze z małym dzieckiem w zimie, nawet przy ujemnych temperaturach.

Żeby jednak zarówno rodzice, jak i dziecko czerpali radość ze wspólnego spaceru, warto się do takiej wyprawy dobrze przygotować.

Nie za ciepło, nie za zimno, nie za mokro…

Przeczytaj również:

Ubierając dziecko na spacer w chłodne dni należy pamiętać, że przegrzewając dziecko pozbawiamy je możliwości adaptacji do zmiennych warunków na zewnątrz, a dodatkowo przy przegrzaniu bardzo łatwo o tzw. zawianie, co nie służy zdrowiu maluszka. Dziecko powinno więc być ubrane tak, aby miało chłodne rączki. Gorące lub spocone rączki świadczą bowiem właśnie o przegrzaniu dziecka.
Dobrym rozwiązaniem na spacery w chłodne dni jest zastosowanie śpiworka do wózka. X-Cosy marki X-lander to śpiworek uniwersalny, dopasowany do każdego modelu spacerówki. Dzięki wygodnemu magnetycznemu zapinaniu na barierce, dobrze przylega i właściwie chroni dziecko przed zimnem.
Śpiworek ma także specjalne otwory na pasy bezpieczeństwa, a dzięki temu, że jest rozpinany na całej długości, pozwala na łatwy i szybki dostęp do dziecka.
Co istotne X-Cosy pakowany jest w bardzo sprytny plecak, który można też wykorzystać jako wygodną torbę na zakupy.

Ochrona przed opadami

Jako, że jesienią i zimą często pada, wychodząc na spacer warto zabrać ze sobą przeciwdeszczowy pokrowiec X-Cover. Jest on wygodny w użyciu i łatwy w składaniu. Dodatkowo pokrowiec wykonany jest z atestowanych, bezpiecznych dla dziecka materiałów.

Przydatne akcesoria

Ciekawym rozwiązaniem, tym razem dla rodziców, jest mięciutka rękawica zapinana na rączkę wózka. X-Muff ogrzewa dłonie i chroni przed mrozem, dzięki wewnętrznej podszewce z polaru.
Dodatkowo, do końca stycznia 2018 X-lander ma dla swoich Klientów prezent. Do każdego zakupionego wózka marki X-lander rękawicę X-Muff można dostać za 1 zł!
Szczegółyna www.x-lander.com
O marce X-lander
Marka X-lander powstała z myślą o potrzebach rodzin, które cenią wspólnie spędzony czas i prowadzą aktywny tryb życia. X-lander to linia 4 modeli, które odzwierciedlają wartości marki: Aktywność, Radość i Odpowiedzialność, równocześnie odpowiadając różnym potrzebom małych pasażerów i ich rodziców.
Więcej informacji na www.x-lander.com


O firmie Deltim
Deltim to jeden z czołowych producentów wózków w Polsce, obecny na rynku od ponad 50 lat. W ofercie firmy znajdują się marki wózków dopasowane do różnych potrzeb klientów. Firma oferuje modele dla aktywnych osób (X-lander), wózki marki Navington  - kierowane dla klientów, którzy najbardziej cenią sobie klasyczne rozwiązania  - oraz markę Amelis, dla tych, którzy poszukują najlepszej relacji między jakością a ceną.

Nadesłał:

deltim

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl