Wózek X-lander X-Cite wyróżniony przez rodziców!


Wózek X-lander X-Cite wyróżniony przez rodziców!
2017-11-30
Wózek X-lander X-Cite otrzymał wyróżnienie w kategorii „Nagroda Rodziców 2017” w 8. edycji konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców.

Jest to już kolejne wyróżnienie dla tego modelu przyznane przez rodziców, a nagroda jest tym cenniejsza, że stanowi znak jakości przyznawany przez rodziców, którzy mieli okazję przetestować wózek i poznać jego zalety.

Przeczytaj również:


Celem konkursu organizowanego przez portal zabawkowicz.pl jest wyłonienie najciekawszych zabawek i akcesoriów dla dzieci, biorąc pod uwagę ich wartość edukacyjną, jakość wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Eksperckie jury konkursu wraz z dziećmi w praktyce sprawdza i ocenia walory produktów, a rekomendacja produktu w postaci wyróżnienia Nagrodą Rodziców jest gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu.


X-lander  X-Cite
Wyróżniony Nagrodą Rodziców 2017 wózek X-lander X-Cite to wózek przeznaczony dla aktywnych rodziców. Ze względu na swoją kompaktowość doskonale sprawdza się w tzw. „miejskiej dżungli”.
X-Cite można złożyć i rozłożyć bez większego wysiłku. Wózek składa się do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu z łatwością mieści się w bagażniku samochodu i nie sprawia trudności w transporcie.
Model X-Cite jest bardzo zwrotny i lekki, a dzięki specjalnej, dedykowanej do tego modelu wkładce- X-Rest, w wersji spacerowej może być używany już od momentu urodzenia dziecka.

Wózek wyposażony jest w diody LED, które zapewniają jego dobrą widoczność po zmroku. Ma też moskitierę wbudowaną w podnóżek i pokrowiec na nóżki. W wersji spacerowej siedzisko jest obracane, a nowa, powiększona budka dobrze osłania całe dziecko.
Wózek dostępny jest w 5 nowych kolorach - Morning Grey, Daylight Beige, Evening Grey, Lunar Black i Night Blue.
 
Podobnie jak pozostałe modele marki X-lander, wózek X-Cite objęty jest 30. miesięczną gwarancją. Ponadto producent – jako jedyny na rynku – zapewnia darmowy przegląd wózka po roku użytkowania, co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa i zapewnia spokój rodzicom.


Więcej informacji: www.x-lander.com


O marce X-lander
Marka X-lander powstała z myślą o potrzebach rodzin, które cenią wspólnie spędzony czas i prowadzą aktywny tryb życia. X-lander to linia 4 modeli, które odzwierciedlają wartości marki: Aktywność, Radość i Odpowiedzialność, równocześnie odpowiadając różnym potrzebom małych pasażerów i ich rodziców.
Więcej informacji na www.x-lander.com


O firmie Deltim
Deltim to jeden z czołowych producentów wózków w Polsce, obecny na rynku od ponad 50 lat. W ofercie firmy znajdują się marki wózków dopasowane do różnych potrzeb klientów. Firma oferuje modele dla aktywnych osób (X-lander), wózki marki Navington  - kierowane dla klientów, którzy najbardziej cenią sobie klasyczne rozwiązania  - oraz markę Amelis, dla tych, którzy poszukują najlepszej relacji między jakością a ceną.

Nadesłał:

deltim

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl