Zbadaj się za darmo w Galerii Zaspa


Zbadaj się za darmo w Galerii Zaspa
2019-11-04
W najbliższą środę w Galerii Zaspa będzie można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Badanie jest bezbolesne, trwa tylko kilka minut a może uratować życie. Warto z niego skorzystać i wiedzieć czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe.

Mammografia to nieinwazyjne badanie, które pozwala na wykrycie zmian nowotworowych, szybkie rozpoczęcie leczenia i zwiększa szanse na całkowity powrót do zdrowia. Dlatego ważne jest, by powtarzać je co dwa lata. Co więcej to jedno z najważniejszych i łatwo dostępnych badań profilaktycznych, z których można skorzystać np. przy okazji robienia zakupów. 6 listopada taką okazję będą mieć panie odwiedzające Galerię Zaspa. Na terenie zewnętrznym centrum handlowego w godzinach 09:00-17:00 stanie Mammobus, gdzie czekać będą specjaliści, którzy przeprowadzą badanie - każdej osobie 4 projekcje (po dwie na każdą pierś).

 

Bezpłatnie skontrolować swoje zdrowie będą mogły panie w wieku 50-69 lat. Kobiety spoza grupy refundacyjnej, czyli w wieku powyżej 35 lat będą mogły wykonać je płacąc 80 złotych.

 

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55. Mammobus stać będzie na parkingu Galerii Zaspa, za sklepem ZOO Karina.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl