YOPE ŚWIĘTUJE PREMIERĘ „MAŁEJ SYRENKI” DISNEYA


YOPE ŚWIĘTUJE PREMIERĘ „MAŁEJ SYRENKI” DISNEYA
2023-05-29
Z okazji kinowej premiery „Małej syrenki” Disneya marka YOPE promuje produkty do włosów z serii Bounce. Od 26 maja w kinach możemy oglądać nową, aktorską wersję „Małej syrenki" Disneya. Główna bohaterka filmu - Ariel jest piękną i żywiołową syrenką, która pragnie przygód. Ta najmłodsza i najbardziej buntownicza spośród córek króla Trytona chce dowiedzieć się więcej o świecie poza morskimi głębinami. W czasie wizyty na lądzie zakochuje się w przystojnym księciu Eryku. Ariel, podążając za głosem serca, wbrew zakazom chce doświadczyć życia wśród ludzi. Zawiera pakt ze złą morską wiedźmą Urszulą, która ma jej w tym pomóc. Nie zdaje sobie sprawy, że naraża na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie, ale i losy całego królestwa. W roli Ariel wystąpiła Hailey Bailey, natomiast w polskiej wersji językowej głosu użyczyła jej Sara James.

Z okazji tej wyjątkowej premiery marka YOPE promuje swoją bestsellerową serię naturalnych produktów do pielęgnacji włosów BOUNCE. „Czy widzisz ten cudowny blask" to nie tylko cytat jednej z piosenek z filmu ale również hasło kampanii kosmetyków YOPE oraz nawiązanie do innowacyjnej linii do pielęgnacji włosów, dzięki której włosy odzyskują naturalny, zdrowy blask.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

W skład serii BOUNCE wchodzą 3 linie kosmetyków, dedykowane do różnych potrzeb oraz rodzajów włosów i skóry głowy - HYDRATE my hair, BOOST my hair i BALANCE my hair. W ich składzie wykorzystano m.in. roślinne adaptogeny, mające zbawienny wpływ na kondycję włosów i skórę głowy. A efekt? Włosy lśniące jak tafla wody!

W ramach działań promocyjnych marka przygotowała materiały oparte na filmowym plakacie wizerunkowym Disneya z Małą Syrenką. Wśród nich pojawiły się m.in. 15-sekundowy spot TV, materiały POS w sieci ROSSMANN i innych punktach sprzedaży oraz specjalna zawieszka na produkty z linii BOUNCE, a także kampania w mediach społecznościowych i konkurs.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LEPONT
http://www.lepont.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl