Weź udział w zbiórce krwi w Galerii Bemowo


Weź udział w zbiórce krwi w Galerii Bemowo
2023-10-04
Podaruj życie! Odwiedź Galerię Bemowo w sobotę 7 października w godz. 10.00-15.00, oddaj krew i pomóż dzieciom z chorobami onkologicznymi.

To już kolejna akcja organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem „Dać siebie innym”. Partnerami zbiórki są hipermarket Carrefour oraz Woseba.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

W sobotę 7 października na parkingu przed Galerią Bemowo stanie specjalny krwiobus, w którym każda osoba gotowa wesprzeć potrzebujących będzie mogła oddać krew.

Zachęcamy wszystkich, którzy spełniają poniższe kryteria do wzięcia udziału w akcji:

·       wiek - nie więcej niż 65 lat lub – w przypadku oddawania krwi po raz pierwszy – nie więcej niż 60 lat;

·       waga - nie mniej niż 50 kg.

Aby oddać krew, należy:

·       być zdrowym,

·       być trzeźwym,

·       być wyspanym i po lekkim posiłku,

·       w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi należy dobrze nawodnić organizm, czyli wypić około 2 litry płynów (woda mineralna, soki),

·       zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

Zbiórka odbędzie się w sobotę, 7 października, w godzinach 10:00-15:00 na parkingu przed Galerią Bemowo. W ramach zbiórki można również oddać płytki krwi w Stacji Krwiodawstwa na ul. Saskiej 63/75 w godz. 7.00-13.00.

Organizatorami zbiórki są Galeria Bemowo oraz Stowarzyszenie „Dać siebie innym”, a partnerami – hipermarket Carrefour oraz Woseba.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl