W sobotę w VIVO! Stalowa Wola pojawi się jednodniowy punkt szczepień


W sobotę w VIVO! Stalowa Wola pojawi się jednodniowy punkt szczepień
2021-11-19
W najbliższą sobotę, 20 listopada, w VIVO! Stalowa Wola czynny będzie tymczasowy punkt szczepień przeciw COVID-19. Klienci będą mogli zaszczepić się tu preparatami firm Johnson&Johnson oraz Pfizer przy okazji zakupów. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja.

W punkcie szczepień, zlokalizowanym w VIVO! Stalowa Wola, bez wcześniejszej rejestracji mogą zaszczepić się osoby w wieku 16+. Wystarczy przynieść ze sobą dowód tożsamości, na miejscu wypełnić niezbędną dokumentację i przejść szczegółową kwalifikację medyczną, na podstawie której zostanie podana szczepionka. Do dyspozycji klientów będą preparaty firm Johnson&Johnson (jednodawkowy), a także Pfizer. Organizatorem punktu jest Centrum Medyczne MEDYK. Co więcej, każdy zaszczepiony na miejscu otrzyma certyfikat, który gwarantuje swobodne podróżowanie po krajach Unii Europejskiej. Dokument ważny jest 365 dni.

Tymczasowy punkt szczepień, zlokalizowany w lokalu nieopodal sklepu KiK, czynny będzie 20 listopada w godz. 10.00-21.00.  


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl