VIVO! zaprasza na trening medialny przed „Stalowa Wola Boxing Show”


VIVO! zaprasza na trening medialny przed „Stalowa Wola Boxing Show”
2020-02-13
14 lutego upłynie w VIVO! Stalowa Wola pod znakiem sportowych emocji. Odbędzie się tu trening medialny połączony z oficjalnym ważeniem zawodników, którzy w centrum handlowym zaprezentują swoją formę na dzień przed bokserskim I Memoriałem Lucjana Treli, upamiętniającym postać wybitnego olimpijczyka.

VIVO! Stalowa Wola zaprasza wszystkich miłośników sportu na wyjątkowe wydarzenie. 14 lutego, o godz. 17.00, w centrum handlowym pojawią się utalentowani bokserzy, związani kontraktem z Dariuszem Snarskim i Grupą Chortem Boxing Production: Przemysław SMILE Gorgoń, Krzysztof TWARDY Twardowski, Michał Bańbuła oraz Krzysztof Warekso. Utytułowani sportowcy zaprezentują swoje umiejętności i formę na dzień przed I Memoriałem Lucjana Treli. Gala boksu zawodowego i olimpijskiego „Stalowa Wola Boxing Night” upamiętnia legendarnego boksera, który zmarł w lutym ubiegłego roku. Po zakończeniu kariery Trela zajął się trenowaniem młodych, utalentowanych bokserów, przyczyniając się tym samym do popularyzacji boksu w regionie stalowowolskim. 

To nie koniec atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy! 14 lutego odbędzie się tu również oficjalne ważenie zawodników, po którym każdy z kibiców będzie mógł porozmawiać z bokserami, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie. W programie przewidziano również konkursy sprawdzające wiedzę o sporcie oraz aspektach bokserskich, w których do wygrania będą m.in.: bilety na I Memoriał Lucjana Treli.

- 14 lutego w naszym centrum handlowym na wszystkich miłośników boksu czekać będą sportowe emocje w najlepszym wydaniu. Trening medialny, który odbędzie się w VIVO!, będzie jedyną okazją, aby zobaczyć, w jakiej formie są zawodnicy, którzy wystąpią na gali „Stalowa Wola Boxing Night” Nie zabraknie uwielbianej przez kibiców oficjalnej ceremonii ważenia bokserów, która nie od dziś wzbudza wielkie poruszenie wśród fanów tej dyscypliny sportu – mówi Wojciech Krzyżak, dyrektor VIVO! Stalowa Wola.


Serdecznie zapraszamy!


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl