Tworzymy patriotyczne ozdoby z drewna – bezpłatne warsztaty dla dzieci


2019-11-08
Święto niepodległości przywitaj w barwach narodowych! Centrum Handlowe Auchan Gliwice organizuje 9 listopada warsztaty kreatywne, podczas których powstaną kotyliony i orły przyozdobione drewnem osiki. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Przed Świętem Niepodległości warto przypomnieć najmłodszym, jak wyglądają barwy narodowe i zaopatrzyć się w ozdoby przypominające o ważnych wydarzeniach. Kolejne spotkania w ramach cyklu „Kreatywne warsztaty rodzinne” w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przypomną dzieciom, dlaczego świętujemy 11 listopada. Na zajęciach powstaną kotyliony i inne symboliczne ozdoby.

Do powstania prac posłuży drewno osiki – mali artyści, korzystając z gotowych wiórków, przyozdobią kotyliony i szablony orłów. Okrągłe przypinki będą dekorowane biało-czerwonymi wstążeczkami, kwiatami i osiką. Delikatne drewno będzie również wykorzystane do wyklejania szablonów orłów – jednego z polskich symboli narodowych.

Warsztaty odbędą się 9 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11.00 do 16.00. Wstęp wolny!


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl