Tworzymy ozdoby z drewna osiki – bezpłatne warsztaty dla dzieci


2019-11-15
Drewno osiki to doskonały materiał do tworzenia ozdób, z którego można wyczarować prawdziwe cuda! Przekonają się o tym dzieci odwiedzające 16 listopada Centrum Handlowe Auchan Krasne. Powstaną kreatywne figurki sów i barwne kwiaty. Wstęp wolny!

Do powstania prac posłuży drewno osiki. Surowiec, choć wydaje się kruchy, jest w rzeczywistości trwały i elastyczny, co daje ogromne możliwości tworzenia przedmiotów. Mali artyści wykorzystają do stworzenia swoich prac cienkie łyko, czyli ustrugane heblami wióry osikowe. Z nich maluchy będą wycinać, wyplatać i formować poszczególne elementy dekoracji. Powstaną figurki sów i barwne kwiaty. Przyda się precyzja, zręczność i bogata wyobraźnia, ale dzieci mogą liczyć na pomoc doświadczonych animatorów.

„Kreatywne warsztaty rodzinne” to doskonała zabawa, podczas której uczestnicy uczą się wykonywać dekoracje i przedmioty codziennego użytku za pomocą różnych, również tradycyjnych technik. Podczas zajęć dzieci rozwijają zdolności manualne, ćwiczą wyobraźnię i poznają rówieśników, a powstałe prace są zabierane do domów jako pamiątki.

Kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywne Warsztaty Rodzinne” odbędzie się w 16 listopada w Centrum Handlowym Auchan Krasne w Krasnem koło Rzeszowa. Zajęcia będą prowadzone od godziny 12.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl