Twoje zdrowie ważne już dziś


Twoje zdrowie ważne już dziś
2020-02-17
Na całym świecie nadal panuje debata na temat skutków globalnego ocieplenia, powodów jego występowania i następstw nierozważnego wykorzystywania paliw.

W trakcie trwania wojny idei pomiędzy zwolennikami teorii globalnego ocieplenia na skutek naturalnych zmian klimatycznych, a naukowcami dysponującymi zaawansowanymi metodami badawczymi odbywa się ciągła rewolucja technologiczna. Rewolucja, która może rozpocząć nową erę rozwoju cywilizacji i uchronić mieszkańców Ziemi przed katastrofalnymi skutkami nadprodukcji CO2, toksyn oraz zanieczyszczeń powietrza, mórz i oceanów.

Szansa na ratunek

Największe potęgi gospodarcze z całego świata rozpoczynają pościg w poszukiwaniu nowoczesnego
i czystego paliwa. W największych miastach globu istnieje natychmiastowa potrzeba redukcji pojazdów zasilanych silnikami benzynowymi. Pierwszą możliwością jest napęd elektryczny. Jednak rozwiązań jest znacznie więcej, m.in. wodór, baterie słoneczne, napędy LPG lub napędy hybrydowe. Te wszystkie sposoby alternatywnego napędzania przyczyniają się do redukcji CO2 w miastach. I choć szacunki są obiecujące, ponieważ przewiduje się, że za 20-25 lat większość kupowanych samochodów będzie elektrycznych, to z perspektywy osób narażonych na smog i zanieczyszczenia powietrza w aglomeracjach miejskich jest to dość odległa wizja. Dlatego tak ważnym jest, aby chronić się już dziś.

Działaj i chroń się już dziś

Smog zawieszony we wdychanym powietrzu ma katastrofalne skutki dla układu oddechowego zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy mieszkańcy poruszający się po mieście są znacznie bardziej narażeni na jego toksyczne działanie. By zapobiegać rażącym skutkom trującego powietrza, naukowcy opracowują coraz to nowsze metody jego filtracji.

Jednym z takich produktów ochrony osobistej są maski BROYX.  Ich producent przygotował nowoczesny rodzaj filtra 4P1 i jako pierwszy w Polsce uzyskał certyfikację CE, która oznacza spełnienie wszelkich norm europejskich w tym zakresie. W ostatnim czasie na rynku pojawiły się nowe maski poszerzając tym samym ofertę producenta. Maski ALFA i DELTA zostały wyposażone w sprawdzony filtr 4P1 o skuteczności 99,5%, chroniąc przed pyłami PM10, PM2.5, PM0.3, smogiem, aerozolami i alergenami wziewnymi. Oba produkty zostały wyposażone w 2 zawory, znacząco redukujące opory oddychania. 

O maksach BROYX

Maski antysmogowe i antyalergiczne wyposażone w czterowarstwowy filtr 4P1 są certyfikowanym środkiem ochrony osobistej zgodnym z prawem UE. Produkty posiadają niskie opory oddychania, które są wynikiem zoptymalizowanej konstrukcji zarówna filtra, jak i czaszy maski.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

michal.tomaszewski@aveex.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl