Tchibo w Galerii Bemowo


Tchibo w Galerii Bemowo
2023-02-03
Popularna marka dołącza do grona najemców Galerii Bemowo. W czwartek 2 lutego został otwarty sklep Tchibo, znany nie tylko z najlepszej jakości kaw pochodzących z plantacji na całym świecie, ale także z szerokiego asortymentu produktów i akcesoriów dla domu i całej rodziny.

Sklep Tchibo w Galerii Bemowo to unikalne połączenie produktów z kategorii tematycznych (moda, sport, akcesoria do domu, kuchni i ogrodu) oraz sklepu z doskonałą kawą. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

W sklepie Tchibo typu pop-up klienci galerii znajdą produkty z różnorodnych kategorii oferowane w outletowych cenach. Asortyment sklepu cechuje wysoka jakość, niestandardowe rozwiązania i ekologiczne pochodzenie. Produkty Tchibo są w zdecydowanej większości ekologiczne. Wśród artykułów z asortymentu można bez problemu znaleźć m.in. ubrania i tekstylia z bawełny ekologicznej, sprzęt domowy wyprodukowany z materiałów pochodzących z recyklingu itd. W sklepie jest również dostępny bogaty wybór doskonałej kawy, jak również wszystko to, co jest potrzebne do jej zaparzenia. Wśród wielu akcesoriów znajdują się także ekspresy do kawy: Esperto i Cafissimo.

Salon Tchibo o powierzchni ponad 155 m2 jest zlokalizowany na parterze, przy Vision Express.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl