Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Krasne


2019-12-05
Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 7 grudnia maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Krasne będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i otrzymają słodkie niespodzianki. Tego dnia odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Spełniamy marzenia”.

Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka niespodzianka. 7 grudnia Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje wielką zabawę mikołajkową. Specjalnym gościem będzie święty Mikołaj, który rozda dzieciom łakocie oraz wysłucha próśb o wymarzone prezenty.

Tego dnia odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Spełniamy marzenia” oraz ogłoszenie zwycięzców. Spośród wszystkich dostarczonych prac jury konkursowe wybrało 32, które zostaną nagrodzone w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają tablety, a pozostali laureaci kultowe klocki lub gry rodzinne. Wszyscy laureaci otrzymają także okolicznościowe dyplomy i wezmą udział w uroczystym odsłonięciu swoich prac, które ozdobią tablice przy placu zabaw w Centrum Handlowym Auchan Krasne.

Zabawa odbędzie się 7 grudnia od godz. 11.00 do 17.00 w Centrum Handlowym Auchan Krasne w Krasnem koło Rzeszowa. Wstęp wolny!


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl