Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami od OLE!


Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami od OLE!
2020-11-23
Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami od OLE!

Suszone pomidory OLE! to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników dań kuchni śródziemnomorskiej. Prawdziwa kwintesencja smaków i aromatów, drzemiąca
w pomidorach, wzbogacona  autorską mieszanką ziół, otoczona delikatną zalewą olejową.

Suszone pomidory to kultowy produkt OLE!, powalający swoim smakiem i aromatem, od razu po odkręceniu słoiczka. Wyobraź sobie soczyste, słodkie pomidory, poddane procesowi suszenia, a następnie zanurzone w delikatnej zalewie. Jakby tego było mało, pieprz i autorska kompozycja ziół dodatkowo podkreślają fuzję aromatów tej pozycji od OLE! Temu nie można się oprzeć!

To innowacyjne połączenie, które zaskoczy zarówno miłośników śródziemnomorskiej kuchni, jak i tych, którzy dopiero ją odkrywają. Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami od OLE! sprawdzą się w każdej kategorii dań, od sałatek, przez wrapy, aż po sycące dania mięsne i rybne.

Inspiruj się OLE!: poznaj propozycje na dania z dodatkiem suszonych pomidorów OLE!, w nieco pikantniejszej wersji – z pieprzem marynowanym, które sprawiają, że potrawa nabierze niepowtarzalnego aromatu. Odkryj SAŁATKĘ z pieczonych warzyw, sera owczego i suszonych pomidorów. Przepisu szukaj w PRZEPIŚNIKU OLE!: https://bit.ly/3jfZBG9

________________________________________

Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami OLE!
Pojemność: 305 ml
Cena: ok. 8 zł

 

Więcej na: www.wole-ole.pl


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl