STARTUJE SZÓSTA EDYCJA ROMANCE TV AWARD – KONKURSU NA NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNE HOTELE I RESTAURACJE


STARTUJE SZÓSTA EDYCJA ROMANCE TV AWARD – KONKURSU NA NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNE HOTELE I RESTAURACJE
2023-03-14
Już po raz szósty Romance TV wskaże widzom, gdzie najlepiej wybrać się na romantyczny weekend lub kolacje. Ruszyła właśnie kolejna edycja Romance TV Award, konkursu dla najromantyczniejszych hoteli i restauracji w Polsce.

Zwycięzcy każdej z pięciu kategorii otrzymają kampanię promocyjno-reklamową na antenie Romance TV. Zgłoszenia do tego prestiżowego konkursu hotele i restauracje z całej Polski mogą przysyłać do 31 marca 2023 roku poprzez specjalny formularz na stronie Romance TV. Najpopularniejszy romantyczny hotel tradycyjnie wybiorą widzowie stacji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Ruszyła już szósta edycja Romance TV Award - konkursu dla najbardziej romantycznych hoteli i restauracji. Jak co roku, organizator zaprasza hotele i restauracje do wzięcia udziału i zgłoszenia swojej kandydatury poprzez wypełnienie prostego formularza na stronie konkursowej:

https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/zgloszenie-do-romance-tv-award-2023.html

Spośród nadesłanych zgłoszeń, statuetki Romance TV Award 2023 zostaną przyznane laureatom w pięciu kategoriach:

  • Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury
  • Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury
  • Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Internautów

Wszystkie hotele, które się zgłoszą i znajdą w finałowej stawce, będą promowane na stronie internetowej i w social mediach stacji. Po 31 marca rozpocznie się ostatni etap konkursu, podczas którego Jury i widzowie Romance TV wyłonią zwycięzców. Widzowie swój głos będą mogli oddać na stronie internetowej Romance TV i wygrać voucher na romantyczny weekend w hotelu, który zwycięży w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce”. Głosowanie publiczności potrwa do 30 kwietnia, a oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w maju podczas uroczystej gali.

Jury będzie głosować pod przewodnictwem ambasadora stacji, Daniela QCZAJ’a. Patronami medialnymi tej edycji są TVN Media, Wirtualna Polska, Hotelarz, oh.me.pl i Gdziezjesc.info.

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

 

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl