Soudal zaprasza na kolejną edycję CoffeeRide z Tomaszem Marczyńskim


Soudal zaprasza na kolejną edycję CoffeeRide z Tomaszem Marczyńskim
2023-06-01
W sobotę 3 czerwca wystartuje kultowa impreza rowerowa – Soudal CoffeeRide z Tomaszem Marczyńskim.

Tegoroczny Soudal CoffeeRide będzie już trzecią odsłoną wydarzenia, podczas którego można nie tylko czerpać przyjemność z jazdy na rowerze u boku doświadczonego kolarza, ale również rozsmakować się w wyśmienitej kawie. Wzorem ubiegłych edycji dla pasjonatów rowerowych wojaży przygotowano 60-kilometrową trasę w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego, a uczestnikom przewodzić będzie nie kto inny, jak wielokrotny mistrz Polski w kolarstwie szosowym – Tomasz Marczyński. Organizatorem imprezy jest firma Soudal – sponsor tytularny drużyny kolarskiej Soudal Quick-Step i oficjalny partner tegorocznej, jubileuszowej, osiemdziesiątej edycji wyścigu Tour de Pologne.

Soudal CoffeeRide 2023 rozpocznie się 3 czerwca o godz. 10.30 przed siedzibą firmy Soudal w Cząstkowie Mazowieckim (zmotoryzowanym zostanie udostępniony parking), a sam rajd – dokładnie o 11.11. Soudal zadba o poczęstunek dla uczestników wydarzenia oraz o przestrzeń na spokojne delektowanie się kawą w towarzystwie Tomasza Marczyńskiego. Program imprezy obejmuje również losowanie prezentów od Soudal i od marki RASOWEAR. W wydarzeniu może wziąć udział każdy – jedynym warunkiem jest doskonała kondycja i przestrzeganie zasad bezpiecznej jazdy na rowerze.

Soudal CoffeeRide 2023 będzie wstępem do nadchodzącej edycji Wyścigu by Tomasz Marczyński, którego głównym sponsorem jest marka Soudal. W tym roku Wyścig odbędzie się w czterech miejscowościach: Skawinie (24.06.2023), Starym Sączu (05.08.2023) oraz Wieliczce i Niepołomicach (29-30.09.2023).


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl