Soudal z Lang Team na targach Bike Expo


2018-03-26
W dniach 24 i 25 marca 2018 roku warszawski stadion PGE Narodowy stanie się mekką entuzjastów kolarstwa. W ramach tegorocznego Bike Expo premierowo zaprezentowane zostanie mobilne muzeum 90 lat Tour de Pologne, którego Soudal jest Partnerem. Bike Expo to wystawa najnowocześniejszego sprzętu rowerowego polskich oraz zagranicznych producentów, możliwość spotkań i rozmów ze specjalistami, a także przedstawicielami zagranicznych destynacji rowerowych. Wśród gości specjalnych będzie wielu wybitnych sportowców.

Ważnym punktem programu z pewnością będzie Narodowy Wyścig Niepodległości z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Jego główną ideą jest integracja pokoleniowa, tzn. ścigać się w nim będą różne grupy wiekowe amatorów. Dyrektorem zawodów jest sam Czesław Lang.

Podczas wydarzenia odbędzie się również premiera mobilnego muzeum Tour de Pologne, która rozpocznie się konferencją prasową z udziałem m. in. Czesława Langa, Tomasza Marczyńskiego z Lotto Soudal oraz Ministerstwa Sportu.

Muzeum Tour de Pologne to unikalne na skalę europejską  interaktywne miejsce, w którym całe rodziny mają szansę odbyć wyprawę do świata historii polskiego kolarstwa. W najnowocześniejszy sposób zostanie w nim zaprezentowany rozwój kolarstwa w Polsce na przestrzeni ostatnich 90 lat. Wśród eksponatów zdjęć znajdą się m.in. fotografie drużyny Lotto Soudal i Tomasza Marczyńskiego – kapitana drużyny.

W ramach wydarzenia „Roadshow”, którego Partnerem jest Soudal, mobilne muzeum Tour de Pologne odwiedzi, poza Warszawą, 10 polskich miast: Kraków, Zgorzelec, Głogów, Łódź, Kalisz, Grudziądz, Legnica, Chorzów, Wrocław, Szczecin.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej imprezie sportowej.

Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl