Przebieg mezoterapii Nucleofill


Przebieg mezoterapii Nucleofill
2020-12-30
Mezoterapia Nucleofill to zabieg, który cieszy się dużą popularnością. Ze względu na różnorodność protokołów zabiegowych, można go wykonywać niemal u wszystkich pacjentów, bez względu na rodzaj skóry czy wiek. Metoda ta może być traktowana jako zabieg odmładzający, jak i zabieg profilaktyczny.
Dowiedz się, jak wygląda mezoterapia Nuclefoill oraz ile należy wykonać zabiegów.

  • Czym jest i w jaki sposób przebiega mezoterapia Nucleofill?
  • Dla kogo jest zabieg Nucleofill?
  • Ilość i częstotliwość zabiegów Nucleofill


Czym jest i w jaki sposób przebiega mezoterapia Nucleofill?

Mezoterapia Nucleofill, np. w Klinice Miracki Warszawa, to innowacyjny zabieg, który wywołuje 3 kluczowe efekty, a konkretniej lifting, działanie antyoksydacyjne oraz nawilżenie. Pierwszy proces pobudza aktywność fibroblastów oraz zapoczątkowuje tworzenie kolagenu typu I oraz elastyny. Dzięki temu poprawia się napięcie skóry oraz dochodzi do naturalnego liftingu. Drugim procesem, który zachodzi podczas mezoterapii, jest działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy usuwają wolne rodniki, dzięki czemu dochodzi do redukcji stresu oksydacyjnego w skórze. Ostatnim już procesem jest nawilżenie. Polinukleotydy wiążą wodę, co z kolei prowadzi do długotrwałego izoosmotycznego nawodnienia wody. Jeśli chodzi o cenę zabiegu, zależy ona przede wszystkim od dokładnego preparatu, który jest wstrzykiwany. Może wynosić od 800 do ponad 1000 złotych.

Nucleofill nie jest bolesną procedurą, podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie lekkie mrowienie bądź szczypanie. Nie ma konieczności stosowania znieczulenia, jednak osoby wrażliwe na ból mogą się na nie zdecydować. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:


Dla kogo jest zabieg Nucleofill?

Wskazania do zabiegu Nucleofill to przede wszystkim:

  • utrata jędrności i elastyczności skóry,
  • utrata gęstości skóry,
  • sucha skóra,
  • zmarszczki,
  • wiotka skóra,
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa,
  • terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń.

Mezoterapia Nucleofill to zabieg odpowiedni dla każdej osoby, niezależnie od jej wieku, rodzaju skóry czy problemów. Niezależnie więc od tego, czy Twoja skóra straciła na jędrności, masz zmarszczki czy może po prostu chcesz przeciwdziałać proces starzenia się skóry - mezoterapia Nucleofill będzie dla Ciebie odpowiednia. Efekty zabiegu utrzymują się zazwyczaj do 6-12 miesięcy - po tym czasie preparat ulega naturalnemu wchłonięciu. Trwałość preparatu może być jednak inna w każdym przypadku - zależy to m.in. od wieku, rodzaju skóry, częstotliwości korzystania z sauny czy solarium, a nawet i od sposobu odżywiania.Ilość i częstotliwość zabiegów Nucleofill

Bezpośrednio po zabiegu mezoterapii Nucleofill skóra może być delikatnie zaczerwieniona, może również pojawić się obrzęk, tkliwość i swędzenie. Jest to produkt całkowicie naturalny i bezpieczny i nie zawiera żadnych substancji o działaniu uczulającym, jednak przerwa pomiędzy jednym a drugim zabiegiem jest niezbędna. W celu uzyskania najlepszych możliwych efektów, zaleca się wykonanie serii zabiegów składających się z około 2-6 mezoterapii. Każda mezoterapia powinna zostać wykonana w odstępie 2-4 tygodni. Tak jak w przypadku innych zabiegów biostymulacyjnych, efekty narastają z czasem w miarę wykonywania kolejnych zabiegów. 

Jeśli objawy mezoterapii Nucleofill ustąpią, wykonuje się tzw. zabieg przypominający, którego zadaniem jest podtrzymywanie efektów. Jego częstotliwość będzie zależeć od konkretnego przypadku. Jesteś zainteresowany/a zabiegiem mezoterapii Nucleofill? Skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki Warszawa, poznaj szczegóły dotyczącego tego zabiegu oraz umów się na wizytę!


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl