Produkty Helio wyróżnione w konkursie Złoty Paragon 2023!


Produkty Helio wyróżnione w konkursie Złoty Paragon 2023!
2023-05-31
13-sta edycja konkursu Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich już za nami.

Z dumą informujemy, że kolejny rok z rzędu marka HELIO znalazła się jako jedyna przedstawicielka branży bakaliowej na podium w kluczowych dla niej kategoriach, tj.:

- bakalie i produkty do pieczenia ciast za masę makową HELIO 850 g

- produkty spożywcze bio i eko za słonecznik łuskany EKO Helio Natura 150 g

Złoty Paragon to Nagroda Kupców Polskich przyznawana przez czytelników branżowego miesięcznika „Hurt i Detal” dla najlepszych produktów sektora FMCG. O zwycięstwie w tym plebiscycie decydują detaliści, którzy swoje głosy przyznają za pośrednictwem specjalnie przygotowanej ankiety.

To jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG, podczas której nagradzane są najlepsze produkty w danej kategorii, wyróżniające się największą konkurencyjnością na rynku. - Jesteśmy dumni, że od tylu lat nasze produkty cieszą się niezmiennym zaufaniem konsumentów i branżowych ekspertów. Takie nagrody to dla nas zaszczyt i potwierdzenie wysokiej jakości naszych produktów. Dziękujemy za to, że wybieracie markę HELIO! – podsumował reprezentant HELIO, Grzegorz Sobociński.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marta.skibinska@efektpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl