Pluszowe misie na Dzień Dziecka od Galerii Zaspa


Pluszowe misie na Dzień Dziecka od Galerii Zaspa
2023-05-23
W najbliższą sobotę 27 maja Galeria Zaspa zaprasza do udziału w atrakcji przygotowanej z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Tego dnia za dokonane w sklepach galerii zakupy otrzymać będzie można uwielbianą przez najmłodszych maskotkę – pluszowego misia!

Dodatkowo każdy maluch weźmie udział w bezpłatnych warsztatach, podczas których ozdobi swojego misia.   

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

 

Stoisko prezentowe w Galerii Zaspa funkcjonować będzie 27 maja w godzinach 10:00 -18:00. To właśnie tu na dzieci wraz z rodzicami i opiekunami czekać będą przygotowane dla nich upominki – misie. Aby wrócić do domu z nowym pluszowym przyjacielem wystarczy okazać w punkcie eventowym paragon za dokonane tego dnia w sklepach Galerii Zaspa zakupy na kwotę minimum 80 zł (można połączyć dwa paragony).

 

Ale to nie koniec atrakcji! Każdy miś stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny, ponieważ dla dzieci przygotowana została także twórcza zabawa, która pozwoli im stworzyć swoje własne, spersonalizowane pluszaki. Na zorganizowanych na najmłodszych bezpłatnych warsztatach milusińscy będą mogli ozdobić swoje misie pod czujnym okiem wykwalifikowanych animatorów. Maluchy ubiorą swoje misie w wybrane koszulki i sukienki, a także szaliczki z pomponami, dodatkowo każdy miś otrzyma przypinkę z wybranym przez dziecko imieniem.

 

Galeria Zaspa, 27 maja (sobota), godzina 10:00 – 18:00. Zapraszamy!

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl