Pierwszy taki Intersport w Polsce! Atrium Promenada uzupełnia ofertę sportową.


2022-12-19
W galerii handlowej Atrium Promenada na warszawskiej Pradze otworzył się pierwszy w Polsce dwupoziomowy salon marki Intersport!

Jest to zupełnie nowy, innowacyjny koncept marki, oferującej szeroką ofertę odzieży i akcesoriów sportowych, także tych z wyższej półki. Intersport w Promenadzie to również odpowiedź na zapotrzebowania klientów zainteresowanych zaawansowanymi technologicznie produktami.

 

Dzięki gruntownej modernizacji praska galeria należąca do firmy Atrium Poland Real Estate przyciąga coraz więcej nowych najemców, zwłaszcza tych z asortymentem premium, a także dobrze rozpoznawalne marki debiutujące na rynku z kolejnymi nowatorskimi konceptami. Nie tak dawno byliśmy świadkami otwarcia w Atrium Promenada chociażby pierwszego w stolicy salonu BOSS w nowym koncepcie tej marki – Pre BOSSed. W ostatni piątek do portfolio praskiego centrum handlowego dołączył Intersport, otwierając pierwszy w Polsce dwupoziomowy sklep w formacie 2.0.

 

Sklepy Intersport są dobrze zadomowione na polskim rynku, firma z powodzeniem zajmuje się sprzedażą detalicznych artykułów turystycznych i sportowych. Po raz pierwszy jednak w naszym kraju powstał salon zmodernizowany w myśl globalnego hasła: „The Heart of Sport”, które ma motywować konsumentów do podejmowania różnorodnych aktywności. INTERSPORT 2.0 w Atrium Promenada to sklep dwupoziomowy, o łącznej powierzchni ok. 1 600 m2 i nowoczesnym designie. Celem ułatwienia klientom poruszania się po lokalu, został on podzielony na strefy.

 

Zarówno wystrój nowego, zmodernizowanego wnętrza naszej galerii, jej dogodna lokalizacja, jak i zróżnicowane portfolio najemców, czynią z Promenady miejsce idealne do testowania nowatorskich konceptów. Intersport nie tylko uzupełni ofertę sportową centrum, na którą składają się brandy 4F, Under Armour, New Balance, Sizeer czy Strefa Mocy, ale będzie stanowić całkiem świeżą propozycję dla aktywnych klientów, jednocześnie przykładających dużą wagę do jakości i zaawansowania technologicznego produktów. Asortyment Intersport jest dedykowany miłośnikom wielu sportowych dyscyplin i aktywności. W naszym centrum swoją siedzibę ma także klub fitness Zdrofit oraz szkoła tańca dla dzieci Egurrola Dance Kids. Jesteśmy zatem przekonani, że obecność nowego salonu spotka się z ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. – mówi Anna Tana, Leasing Director Atrium Poland Real Estate.

 

Dwupoziomowy salon INTERSPORT 2.0 w Atrium Promenada znajduje się na poziomie 0, przy wejściu od strony ul. Ostrobramskiej.

 

 

 

 

  Więcej informacji na stronie: https://przebudowa.warszawa.promenada.com/ oraz https://warszawa.promenada.com/ i https://piatywymiar.promenada.com/


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aniaitbc

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl