Nutella® – dziel się miłością na Święta!


2021-11-26
Najlepsze prezenty to te, w których wykonanie wkładamy serce.

Nutella inspiruje pomysłami na nieszablonowe wypieki oraz podpowiada jak można własnoręcznie zmienić słoik po kremie Nutella w wyjątkowy prezent.

Sprawdźcie jakie pomysły i porady przygotowały dla Was nasze gwiazdy: Matteo Brunetti, David Gaboriaud, Kasia Klich, Damian Kordas z mamą, Marieta Marecka, Kasia Pakosińska, Ania Pastuszka, Darek Stolarz, Ewa Wachowicz, Agnieszka Winnicka, Agnieszka Witkowska oraz Blowek ze swoją mamą.

Już 01/12/2021 na stronie www.nutella.pl oraz na kanale Nutella Polska w serwisie You tube oddamy w Wasze ręce wyjątkowy, przygotowany we współpracy z gwiazdami, kalendarz adwentowy!

Wraz z nim rozpocznie się nasze wspólne, pełne świątecznych inspiracji i niecodziennych pomysłów odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia!

Inspiracje przydadzą się szczególnie tym, którzy zdecydują się zawalczyć o wyjątkowe świąteczne nagrody w naszym konkursie: Rodzinne Święta z Nutella®.

Szczegóły zabawy znajdziecie na https://www.nutella.com/pl/pl/xp/konkurs-swiateczny/.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl