Nowy Muffin WW dumnie wkracza na sklepowe półki


Nowy Muffin WW dumnie wkracza na sklepowe półki
2021-11-26
Delikatne, muffinowe ciasto, oryginalna wedlowska czekolada deserowa i wafelek WW – czy ktoś wymyślił kiedyś lepsze połączenie smaków? To wszystko znaleźć można w nowym, pysznym Muffinie WW, który jest efektem trwającej kilka lat i niezwykle owocnej współpracy marki E.Wedel i Stokson.

„Dla każdego coś dobrego” – w myśl tej zasady linia produktów bazujących na smaku kultowych wafelków WW została urozmaicona. W czerwcu konsumenci mieli okazję odkryć Donuta WW, a od teraz mogą sięgnąć po wyjątkowego Muffina WW. Nowy Muffin WW od E.Wedel rozpieszcza podniebienia doskonałym połączeniem delikatnego, muffinowego ciasta, w którym zatopiono kruche kawałki wafelków WW. Z wierzchu natomiast nowość uzupełnia wedlowska czekolada deserowa i… jeszcze większe kawałki wafelków WW! Jednak to nie tylko smak nowego muffina zasługuje na uwagę. Jego wygląd przywołuje na myśl najpyszniejsze, domowe wypieki, które kojarzą nam się z ciepłem, dobrymi chwilami i latami pełnymi beztroski. Muffin WW od E.Wedel to więc doskonała propozycja na deser, którego smak przywoła dobre wspomnienia i zapewni chwilę przyjemności na co dzień.

 

Muffin WW E.Wedel to efekt kolejnej współpracy marki E.Wedel i rodzinnej, polskiej firmy Stokson – jednego z najnowocześniejszych w Europie przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Firmy z sukcesami pracują ze sobą od 2018 roku. Wspólne działania zaowocowały wprowadzeniem na rynek innych, pysznych produktów: Donuta E.Wedel, Muffina Czekoladowego E.Wedel, Muffina Karmellove E.Wedel, Pączka E.Wedel, Mini Donut’s E.Wedel oraz Donuta WW. Każda z propozycji ma swój wyjątkowy smak i charakter, który pokochali wielbiciele wedlowskich łakoci.

 

Nowość dostępna jest w sieci sklepów Biedronka.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl