Nowość w MAKRO: Fasola Edamame marki Horeca Select


2016-09-14
Oferta marki Horeca Select została poszerzona o popularną w Japonii, Chinach i na Hawajach fasolę Edamame. Produkt dostępny jest w formie mrożonej w opakowaniach jednokilogramowych.

Edamame to przystawka przygotowywana z niedojrzałych strąków soi, bardza popularna w Japonii, Chinach i na Hawajach. Fasola gotowana jest w wodzie wraz z solą i podawana w całości jako przystawka.

Edamame uważane są za jedną z najzdrowszysch przekąsek ze względu na wysoką zawartość węglowodanów, białka, błonnika, kwasów omega-3, kwasów tłuszczowych i mikroelementów, a zwłaszcza kwasu foliowego, manganu i witaminy K. Fasola Edamame zawiera wyższe poziomy kwasu abscysynowego, sacharozy i białka niż inne rodzaje soi. Produkty dostępny jest w opakowaniu 1kg – 4 x 250 gram.MAKRO Cash & Carry
informacje prasowe MAKRO (press box)


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl