NoVa Park zachęca do noszenia maseczek


NoVa Park zachęca do noszenia maseczek
2020-06-24
Mimo że Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej nie odbędą się w tym roku, to piłkarski klimat i tak zawitał do NoVa Park.

W dniach 22-28 czerwca w godzinach 13.00-16.00 na terenie NoVa Park możesz spotkać sędziego piłkarskiego, który sprawdza, czy stosujesz się do obowiązujących na terenie centrum zasad bezpieczeństwa oraz wręcza żółtą kartkę za nieprzestrzeganie obowiązku zasłaniania ust i nosa. Pamiętaj, że w tym meczu wszyscy gramy do jednej bramki, dlatego warto nosić maseczkę.

Nietypowa akcja w NoVa Park z udziałem aktora Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie, który wciela się w rolę sędziego piłkarskiego! W dniach 22-28 czerwca wraz z Panią sędzią asystentem wręcza jednorazowe maseczki oraz żółte kartki za nienoszenie maseczek w NoVa Park. A także nagradza osoby, które dostosowują się do obowiązujących procedur. W podziękowaniu za zasłanianie ust i nosa, na klientów NoVa Park czeka słodka niespodzianka.

„Zależy nam, aby zakupy w NoVa Park były bezpieczne, dlatego aktywnie zachęcamy naszych klientów do zasłaniania ust i nosa. Jednym z pomysłów jest nietypowa akcja, która nawiązuje do nieodbywających się w tym roku Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Będziemy nagradzać przestrzegających procedury, ale także wręczać żółte kartki, bo cel jest jeden – chcemy wspólnie wygrać ten mecz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Akcja potrwa do niedzieli, 28 czerwca, włącznie.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl