Natur Produkt Zdrovit promuje nowość Acustivum


Natur Produkt Zdrovit promuje nowość Acustivum
2021-03-10
Portfolio Natur Produkt Zdrovit powiększyło się o nowość – spray do uszu Acustivum. Wczoraj wystartowała kampania promująca wyrób medyczny, w której media TV zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

W lutym do portfolio produktów Natur Produkt Zdrovit dołączył spray do higieny uszu Acustivum, a wczoraj producent rozpoczął kampanię promującą ten wyrób medyczny na polskim rynku.

W ramach zaplanowanych działań emitowane będą spoty produktowe w TVP 1 i TVP 2 oraz w tematycznych kanałach TVP, jak również na głównej antenie Polsatu i ich kanałach tematycznych. Media zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media, autorem kreacji jest studio HAKA Films. 

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=kotQkuBBLGoRedakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl