Mobilna zbiórka krwi w Wola Parku


2024-07-10
W najbliższy czwartek, 11 lipca, klienci Wola Parku będą mogli oddać krew w ramach mobilnej zbiórki. W godz. 10.00 – 14.30 przed wejściem do centrum handlowego stanie autobus dla krwiodawców. Zbiórka jest realizowana w ramach współpracy z franczyzobiorcą McDonald's, firmą ALDAR Dariusz Zadworny, oraz Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi Białokrewka.

Mobilna zbiórka krwi odbędzie się przy głównym wejściu do centrum handlowego. Rejestracja krwiodawców będzie możliwa w godzinach 10.00-14.30, przy głównym wejściu przy sklepie KappAhl. Przy oddawaniu krwi, po odnotowaniu tego w formularzu, będzie można również uzyskać wyniki swoich badań krwi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Na wszystkich, którzy w czwartek oddadzą krew, czekają gorąca kawa i herbata oraz różne ciekawe gadżety od McDonald's, a także wszelkie ulgi przysługujące honorowym dawcom krwi zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Krew może oddać każda osoba w wieku 18-60 lat, ważąca min. 50 kg oraz ciesząca się dobrym zdrowiem. Kobiety w ciąży lub osoby z nadciśnieniem nie powinny oddawać krwi. Więcej przeciwskazań znajduje się na stronie: https://www.gov.pl/web/nck/dyskwalifikacje


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wiktoria Machul

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl