Marka Dafi wspiera szpitale


Marka Dafi wspiera szpitale
2020-04-28
Odkąd koronawirus napiera na polskie społeczeństwo w coraz trudniejszej sytuacji jest służba zdrowia. Personel medyczny codziennie stawia czoła pandemii pomagając zakażonym pacjentom, lecząc ich i ratując ich życie.

Niestety coraz bardziej widoczne są również braki
w podstawowym wyposażeniu szpitali. Dlatego też polska marka Dafi postanowiła przekazać 20% kwietniowego obrotu ze sklepu internetowego na potrzeby placówek medycznych.

„Jako firma społecznie odpowiedzialna, włączamy się w pomoc w walce w koronawirusem. Szczególne potrzeby pojawiły się w służbie zdrowia, dlatego podjęliśmy decyzję, że w kwietniu przekażemy 20% obrotu z naszego sklepu internetowego - www.sklep.dafi.pl - na pomoc dla szpitali”. - mówi Katarzyna Bursztein, dyrektor działu marketingu Dafi.

Marka Dafi od zawsze chętnie wspiera przedsięwzięcia lokalne, dlatego w tym trudnym dla wszystkich okresie, oprócz wsparcia finansowego, podjęła także inne działania. Wykorzystując swoje możliwości produkcyjne, dotychczas wykonała już 2000 szt. przyłbic, które sukcesywnie przekazuje potrzebującym placówkom. Podczas akcji zainicjowanej przez ambasadora marki - Damiana Janikowskiego, firma przekazała 100 dzbanków filtrujących wodę lekarzom warszawskich szpitali. „Filtr dla seniora” to kolejna inicjatywa, której założeniem było dostarczenie dzbanków filtrujących osobom starszym, aby tym samym nie musieli wychodzić z domów i nosić ciężkich zgrzewek wody. Akcja została zadedykowana Kielczanom powyżej 65. roku życia, czyli osobom, które są w grupie największego ryzyka zakażenia koronawirusem. Przekazano podczas niej kilkaset dzbanków filtrujących wodę. Na opisanych działaniach firma nie poprzestała i rozpoczęła też wykonywanie skrzyń, mających posłużyć bezpiecznej inkubacji.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

editor

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl