Lokalni producenci ponownie w Porcie Łódź


2021-03-03
Port Łódź zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych, na którym zakupimy zdrowe, nieprzetworzone i smaczne produkty prosto od producentów. Wystawcy z lokalnymi przysmakami pojawią się w Centrum już dziś, a ich stoiska będą dostępne dla Klientów przez cztery dni, do 6 marca włącznie.

Jarmark zlokalizowany jest tradycyjnie obok sklepu Media Markt i czynny będzie w godzinach pracy Portu Łódź (10:00 – 21:00). W ofercie wystawców znajdziemy ręcznie wyrabiane sery, różnorodne miody z lokalnych pasiek, a także bakalie i przyprawy. Na Jarmarku nie zabraknie również wypiekanego na tradycyjnym zakwasie pieczywa, wędlin wędzonych naturalnymi metodami oraz ryb.

Jarmark Produktów Regionalnych już na stałe zapisał się w kalendarz wydarzeń Portu Łódź. Klienci mają wtedy okazję zapoznać się z lokalnymi produktami, a także porozmawiać z wystawcami o tradycyjnym procesie przygotowywania produktów żywnościowych. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl