Jak poprawić wygląd twarzy?


Jak poprawić wygląd twarzy?
2022-07-12
Czy odmłodzenie wyglądu twarzy bez operacji i drastycznych zabiegów jest możliwe? Otóż tak! Medycyna estetyczna i kosmetologia oraz zabiegi jakie oferują są doskonałą alternatywą dla chirurgicznych liftingów. Jakie zabiegi odmładzające wybrać? Co jest najskuteczniejsze?

Skuteczne zabiegi odmładzające wygląd twarzy

Poznaj listę najlepszych zabiegów poprawiających wygląd twarzy, które odejmą jej lat. Wybierz najlepszy dla siebie zabieg lub skonsultuj się z kosmetologiem.

  • Toksyna botulinowa – potocznie zwany botoks to zabieg polegający na wstrzykiwaniu małych dawek toksyny botulinowej w obrębie mięśni mimicznych. W wyniku zabiegu dochodzi do redukcji zmarszczek, ich wypłycenia, osłabienia mięśni przez co zmniejszenia zdolności do ich pogłębiania. Zabieg wykonuje się głównie na zmarszczki na czole: poprzeczne i lwią zmarszczkę, kurze łapki czy zmarszczki palacza. Już po jednym zabiegu wygląd twarzy jest odmłodzony.
  • Nici liftingujące – jest to zabieg podczas którego pod skórę wprowadza się krótkie nici PDO – nici liftingujące. Zabieg ma za zadanie zredukować zmarszczki i zmniejszone napięcie skóry. W wyniku zabiegu dochodzi do stymulacji nowego kolagenu i elastyny  przez co skóra jest bardziej napięta i elastyczna.
  • Osocze bogatopłytkowe – jeden z najbardziej naturalnych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na wstrzykiwaniu w skórę osocza pozyskiwanego z krwi klienta. Osocze to bardzo bogaty preparat zawierający duże ilości składników odżywczych, witamin i  komórek macierzystych. W wyniku zabiegu dochodzi do odmładzania skóry, redukcji zmarszczek, zredukowana przebarwień, ujędrnienia skóry i zwiększenia elastyczności.
  • Karboksyterapia – jest to zabieg polegający na wprowadzeniu medycznego CO2 pod skórę. W wyniku zabiegu karboksyterapii dochodzi do pobudzenia krążenia i lepszego dotlenienia skóry, wytworzenia nowego kolagenu i elastyny- zwiększenia napięcia skóry, redukcji zmarszczek i zwiotczeń. Dodatkowo w wyniku zabiegu wytwarzają się nowe naczynia krwionośne dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona.

Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl