Galeria Bemowo zaprasza na Bemowski Piknik Rodzinny


2022-06-08
Rodzinne święto powraca na Bemowo! W dniach 10-11 czerwca 2022 roku w godzinach 10.00-20.00 przed Galerią Bemowo odbędzie się piknik z licznymi atrakcjami dla wszystkich Bemowiaków!

Wydarzenie odbywa się w ramach III Warszawskiej Fiesty Balonowej, organizowanej przez Urząd Dzielnicy Bemowo. Wstęp wolny!

Gorąca fiesta w Galerii Bemowo! W dniach 10-11 czerwca warto odwiedzić bemowską galerię i miło spędzić czas na Bemowskim Pikniku Rodzinnym! Dlaczego? Ponieważ czeka moc atrakcji dla małych i dużych miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. W pięciu strefach tematycznych każdy znajdzie coś dla siebie:

·       dla najmłodszych zaplanowano warsztaty edukacyjno-kreatywne z dmuchańcami i animacjami, a także modelarnię oraz 6-metrowy balon pokazowy!

·       sekcja „Zdrowie i uroda” to możliwość spotkania z ekspertami, którzy doradzą w kwestiach zdrowia, fitnessu, badań lekarskich, profilaktyki oraz pielęgnacji ciała;

·       dla miłośników zieleni zaaranżowano strefę kwiatową, w której zaprezentują się producenci roślin i specjaliści od „flower power”;

·       strefa produktów regionalnych i rękodzieła artystycznego, gdzie będzie można odkryć wyselekcjonowane produkty regionalne oraz wyroby artystyczne z różnych regionów Polski;

·       strefa gastronomiczna z foodtruckami oferującymi potrawy kuchni międzynarodowej.

Bemowski Piknik Rodziny to część wydarzenia „III Warszawska Fiesta Balonowa”. Na uczestników Fiesty Balonowej czekają także pokazy rajdowych i zabytkowych samochodów na terenie Automobilklubu Polskiego, a w sobotę 11 czerwca o godz. 18.00 będzie można podziwiać start 15 balonów z Lotniska Bemowo.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl