Foods by Ann w Costa Coffee!


2020-01-09
Od początku Nowego Roku w kawiarniach Costa Coffee są dostępne zdrowe przekąski od Foods by Ann! Największa ogólnopolska sieć kawiarni nawiązuje współpracę z firmą Foods by Ann, której współwłaścicielką jest najpopularniejsza trenerka fitness i propagatorka zdrowego stylu życia – Anna Lewandowska.

Idzie nowe

Wraz z nadejściem nowego roku wielu z nas podejmuje  wyzwania i noworoczne postanowienia. W ten trend idealnie wpisuje się sieć kawiarni Costa Coffee, która zaczyna współpracę z firmą Foods by Ann, której współwłaścicielką jest Anna Lewandowska.

Już od tego roku we wszystkich kawiarniach sieci Costa Coffee można kupić batoniki z serii Foods by Ann, które zostały stworzone na wyjątkowe zaproszenie marki Costa Coffee i są dostępne wyłącznie w sieci kawiarni Costa. W ofercie dla Gości będą dostępne cztery rodzaje naturalnych batoników. Pocket Choco Bar ŚLIWKA to owocowo-orzechowy baton składający się z daktyli, śliwek
i migdałów oblanych przepyszną czekoladą. Drugą propozycją jest Pocket Choco Bar WIŚNIA – baton owocowo-orzechowy z daktylami, migdałami, z zagęszczonym sokiem wiśniowym, oblany prawdziwą czekoladą. Te dwie wersje batonów z pewnością przypadną do gustu miłośnikom mocno owocowo-
-orzechowych smaków. Na fanów kokosa natomiast czeka
Pocket Choco Bar TRUSKAWKA z daktylami, wiórkami kokosowymi, a także suszonymi truskawkami. Ciekawą propozycją jest też Pocket Choco Bar CYTRYNA-LIMONKA o oryginalnym, nieco kwaskowatym smaku, z daktylami, wiórkami kokosowymi i z zagęszczonym sokiem z cytryny i limonki w składzie.

Zdrowe przekąski

Wprowadzenie do oferty sieci kawiarni produktów z serii Foods by Ann idealnie wpisuje się w misję firmy. Costa Coffee dopasowuje się do gustów wszystkich swoich Klientów – w tym także osób prowadzących zdrowy tryb życia czy dbających o linię. Costa Coffee wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom! Batoniki Foods by Ann są w 100% naturalne, stworzone z jakościowych składników, bez dodatku białego cukru, bez sztucznych barwników, GMO czy laktozy.

Jesteśmy bardzo dumni, że sieć kawiarni Costa Coffee rozszerzając swój asortyment przekąsek i poszukując zdrowych alternatyw, zaprosiła Foods by Ann do przygotowania unikatowych, zdrowych propozycji. Cieszymy się, że będziemy jeszcze bliżej naszych klientów – podsumował Karol Błaszczyk, współwłaściciel Foods by Ann.

 

Biuro prasowe Costa Coffee:

Julia Walczak-Borowiec

Garden of Words

j.walczak@gardenofwords.pl

tel. +48 512 315 629


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UlaGOW

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl