Focus rozdaje piłkarskie gadżety!


2024-06-10
Focus rozdaje piłkarskie gadżety!

Zanim serca fanów piłki nożnej rozgrzeją Mistrzostwa Europy, do gry wchodzą sportowe nagrody! Bo  choć nasza reprezentacja rozpocznie zmagania na Euro 2024 za kilka dni, to już teraz czekają na Was w CH Focus prawdziwe, przedmeczowe atrakcje! Odwiedźcie naszą galerię w dniach 14-15 czerwca i weźcie udział w piłkarskiej akcji, odbierając wybraną nagrodę za zrealizowane zakupy! Czekają gadżety prawdziwego kibica!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

 

Przed nami niezwykle emocjonujące dni, pełne sportowych wrażeń na najwyższym, światowym poziomie! Z  okazji nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej, zapraszamy wszystkich fanów futbolu do udziału w wyjątkowej promocji. „Nagrody wchodzą do gry” to akcja zaplanowana w naszym centrum handlowym Focus w dniach 14-15 czerwca. Ta specjalna akcja, zorganizowana tuż przed nadchodzącymi mistrzostwami, to doskonała okazja, aby zrobić zakupy i zdobyć fantastyczne nagrody, idealne dla każdego fana piłki nożnej.

 

Nasza promocja będzie trwała przez dwa dni, od piątku do soboty, w godzinach od 12.00 do 20.00. Aby  wziąć w niej udział, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych, dołączyć do klubu #maszokazje i  zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji, zlokalizowanym na parterze galerii.  

 

Kibicuj naszym i odbieraj nagrody! Do wygrania są szaliki kibica, piłki, koszulki, kubki oraz wiele innych piłkarskich gadżetów – jednym słowem wszystko to, co jest potrzebne, aby poczuć sportowy klimat i przygotować się na mistrzostwa piłki nożnej. Liczba nagród objętych promocją jest ograniczona. Z promocji wyłączone są paragony ze sklepu Carrefour i Media Expert. Regulamin akcji dostępny będzie w Punkcie Obsługi Promocji.

 

Ale to nie wszystko. Dodatkowo w sobotę, 15 czerwca o godz. 13.00 odbędzie się Turniej FC 24, w którym do wygrania będą karty prezentowe na zakupy. Natomiast klienci będą mogli zagrać w tzw. piłkarzyki.

 

Piłkarskiego akcentu nie zabraknie też w restauracji Bierhalle, w której będą transmitowane wszystkie mecze w ramach Euro 2024. Dla fanów piłki nożnej przygotowano również specjalne zestawy BierNachos - nachosy i piwo w promocyjnej cenie.

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. 


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl