Boiron z komunikacją marki Arnigel


Boiron z komunikacją marki Arnigel
2022-05-17
W maju ruszyła komunikacja digital marki Arnigel, żelu na stłuczenia i urazy. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Group).

Kampania ma charakter świadomościowy i kładzie nacisk na przekazanie głównych benefitów marki. Arnigel jest przeznaczony do leczenia miejscowego następstw niewielkich urazów (siniaki, stłuczenia). Polecany również w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym. Arnigel to produkt leczniczy, który można stosować u dorosłych jak i dzieci już od 1 roku życia.

Za markę Arnigel w Boiron odpowiada Joanna Skoczeń – Junior Product Manager, Monika Szałapska – Dyrektor Marketingu. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media, należąca do Havas Media Group.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl