Biedronka i Czarny Kot w Atrium Biała!


2023-11-27
Biedronka i Czarny Kot w Atrium Biała!

Biedronka i Czarny Kot zapraszają na wielką przygodę w Paryżu! Czekamy na Was 1 i 2 grudnia w Atrium Biała! Wspólnie z bohaterami kultowego filmu wyruszymy w niebezpieczną misję, by ocalić miasto przed działaniem czarnej magii. Odwiedzając galerię, będziecie mogli na dwa dni przenieść się do filmowego świata tytułowych postaci, Biedronki i Czarnego Kota, aby przeżyć niezwykłą podróż. W tych dniach nasze centrum przygotowało wiele niespodzianek dla młodszych i starszych fanów tego popularnego serialu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguPrzeczytaj również:

 

Przygotujcie się na dobrą zabawę w towarzystwie Biedronki i Czarnego Kota! Już 1 i 2 grudnia w Atrium Biała od godz. 12:00 do 18:00 czekać na Was będzie moc atrakcji! Niesamowite przygody dzielnych bohaterów serialu zekranizowanego w tym roku (Miraculum: Biedronka i Czarny Kot), staną się główną tematyką weekendowego wydarzenia w białostockiej galerii.

 

Dla młodszych poszukiwaczy przygód zaplanowano moc wyzwań! Czeka na nich do przejścia trudny labirynt z przeszkodami – przemierzając go muszą odnaleźć ukryte ćmy na dachach paryskich budynków. Najodważniejsi muszą złapać je wszystkie zanim zaatakują mieszkańców. Za wykazanie dzielnej postawy, każdy śmiałek otrzyma nagrodę - dyplom od Biedronki i Czarnego Kota.

 

Aby uwiecznić swoich bohaterów w wyjątkowych pozach, chętni mogą odwiedzić strefę kreatywną. To tutaj na miejscu będzie można namalować portrety ulubionych postaci, pokolorować przedstawiające je rysunki, a także przygotować swoją własną maskę superbohatera.

 

Nieco starsi wielbiciele serialu z kolei będą mogli wykazać się kreatywnością i umiejętnościami aktorskimi w  strefie foto. To jedyna taka okazja, aby zapozować z Biedronką i Czarnym Kotem do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Dodatkowo wszystkie chętne osoby, a w szczególności użytkujące popularne komunikatory, przeniosą się do Miraculum, gdzie korzystając z fotobudki 360 stopni, będą mogły nagrać ciekawy filmik lub zrobić zdjęcie i wziąć udział w konkursie na fanpage’u Atrium Biała i wygrać jeden z 3 zestawów: lalka Marinetta + maskotka lub lalka Królowa Pszczół + maskotka.

 

Spotkanie z Biedronką i Czarnym Kotem odbędzie się w Atrium Biała 1 i 2 grudnia, w godz. 12.00 - 18.00. Wydarzenie rozlokowane będzie w pobliżu salonów Sephora i Media Markt. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji na stronie https://atrium-biala.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/AtriumBiala.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl