Aurimax - Kompleksowa higiena i ochrona uszu


Aurimax - Kompleksowa higiena i ochrona uszu
2020-07-30
Zapalenie ucha zewnętrznego często dotyczy małych dzieci. Infekcja ta może być spowodowana nieprawidłową higieną lub niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Nadmierna wilgoć sprzyja namnażaniu się bakterii, dlatego w okresie wzmożonych kąpieli w basenie czy w jeziorze, należy zadbać o odpowiednią higienę uszu i nawilżenie kanału słuchowego.

Stosowane powszechnie patyczki higieniczne mogą uszkodzić naskórek przewodu słuchowego. Skutecznym wsparciem w łagodzeniu bólu oraz leczeniu infekcji jest preparat Aurimax, który jako jedyny zawiera w swoim składzie aż 12 różnych wyciągów i olejków roślinnych o potwierdzonych właściwościach łagodzących te dolegliwości.

Aurimax spray do uszu - to jedyny na polskim rynku preparat do uszu, który jednocześnie ułatwia higienę ucha zewnętrznego i łagodzi pierwsze objawy zapalenia ucha. Produkt posiada bogaty i unikalny skład. Zawarta w nim mieszanina aż dwunastu naturalnych składników i olejków roślinnych nie tylko usuwa korki woskowinowe i zapobiega ich ponownemu gromadzeniu, ale także tworzy wilgotną barierę ochronną przed szkodliwymi wpływami środowiska.

Aurimax z powodzeniem zastąpi mechaniczne metody oczyszczania uszu, np. przy pomocy patyczków kosmetycznych, które mogą spowodować podrażnienie przewodu słuchowego, a nawet uszkodzenie błony bębenkowej. Dodatkowo, w sezonie letnim często całą rodziną korzystamy z aquapark’ów, basenów czy kąpieli na świeżym powietrzu. Te aktywności mogą przyczynić się do podrażnień i infekcji ucha. I w tym przypadku Aurimax świetnie się sprawdzi, gdyż ukoi ból, zmniejszy obrzęk, silne swędzenie - jest to uciążliwie szczególnie dla naszych dzieci.

Aurimax jest przeznaczony dla dzieci powyżej 24 miesiąca życia i dorosłych.

Cena: ok. 22 zł

Więcej na: www.smartpharma.com.plRedakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NataliaBI

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl