Alternatywna zima w Costa Coffee


2020-01-09
W nadchodzącym sezonie zimowym na Gości kawiarni Costa Coffee czekają trzy wyjątkowe propozycje kawowe przygotowane na napojach roślinnych: Coconut Vanilla Latte na napoju kokosowo - sojowym, Flat White na napoju migdałowym, a także specjalna wersja klasycznego Cappuccino – na napoju sojowym.

Bogactwo witamin, minerałów, zdrowych tłuszczy i niska kaloryczność. To powody, dla których coraz więcej osób sięga po alternatywę dla mleka. Wszystkie kawy z menu Costa Coffee mogą zostać przygotowane na bazie jednego z trzech napojów roślinnych. Jednak nie wszyscy wiedzą, jak łączyć kawę i napój roślinny, by uzyskać ten idealny smak. Dlatego Costa Coffee przygotowała perfekcyjną ofertę, w której królują alternatywy dla tradycyjnego mleka.

Nowe kompozycje smakowe to idealna opcja dla wszystkich, którzy w ramach noworocznego postanowienia chcą zadbać o swoją linię. Napoje roślinne: sojowy, kokosowy lub migdałowy są lżejszą, zdrowszą i mniej kaloryczną alternatywą dla klasycznego mleka.

Coconut Vanilla Latte to kawa przygotowana na bazie napoju kokosowo-sojowego, podawana w eleganckiej, wysokiej szklance. Zawarta w niej roślinna mieszanka dodaje nie tylko wyjątkowych walorów zdrowotnych, ale także… smakowych takich, jak delikatność
i subtelność, które podkreśla posypka z prażonych wiórek kokosowych.

Cappuccino i Flat White w roślinnej wersji to kawy o lekkiej, ale i aksamitnej konsystencji.  Podane w filiżankach, zwieńczone pięknym latte art przygotowanym przez baristę Costa Coffee, umilą dzień niejednemu kawowemu smakoszowi!

Napoje roślinne podkreślają nie tylko aromat i smak serwowanych kaw Costa Coffee, ale podkreślają także delikatny orzechowy aromat autorskiej mieszanki ziaren kawy Mocha Italia.

Aż ro-ślinka cieknie!

Alternatywne napoje w ofercie kawiarni Costa Coffee to szansa na odkrycie nowego, oryginalnego smaku swojej ulubionej kawy! Napoje roślinne to perfekcyjna alternatywa dla klasycznego mleka, dzięki której kawa zyska unikalny, nieco delikatniejszy smak i aromat. To także idealna propozycja dla osób, które nie mogą spożywać mleka w jego klasycznej wersji.

 

 

Biuro prasowe Costa Coffee:

Julia Walczak-Borowiec

Garden of Words

j.walczak@gardenofwords.pl

tel. +48 512 315 629


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UlaGOW

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl