Poradnik Zdrowia - dieta, porady, zdrowe odżywianie, artykuly

Artykuły prasowe

IKEA Łódź na Brzuszkowych Warsztatach

IKEA Łódź na Brzuszkowych Warsztatach

2011-11-21

„Brzuszkowe warsztaty” to bezpłatne spotkanie dla kobiet w ciąży, które w tym tygodniu, 24 listopada odbędzie się w naszym mieście. IKEA Łódź została zaproszona do tego projektu, by pomóc przyszłym rodzicom zagwarantować bezpieczeństwo dziecku i dostosować mieszkanie do potrzeb małego odkrywcy.

więcej »
Niezły pasztet w kuchni każdej z nas

Niezły pasztet w kuchni każdej z nas

2011-11-21

Współczesne kobiety pełnią wiele ról: są szczęśliwymi żonami, matkami, spełnionymi w swej karierze profesjonalistkami, a także niezależnymi singielkami. Pomimo, iż dzisiejsza kobieta ma wiele twarzy, jedna rzecz pozostaje niezmienna. To my kobiety, nadal najczęściej prowadzimy domową kuchnię.

więcej »
Trzy minuty i gotowe!

Trzy minuty i gotowe!

2011-11-21

Gama znanych i lubianych owsianek „Coś na ząb” firmy Kupiec powiększyła się o trzy, zupełnie nowe smaki. Poza dostępnymi do tej pory owsiankami z truskawkami, z gruszkami i ze śliwkami, na rynku pojawiły się: owsianka z jabłkiem i bananem, z karmelem oraz z maliną i żurawiną.

więcej »
Rusza „1 euro to majątek” w IKEA Kraków

Rusza „1 euro to majątek” w IKEA Kraków

2011-11-21

Kupując zabawkę dla dziecka, które kochasz, jednocześnie pomagasz innemu, którego być może nigdy nie zobaczysz - tak o akcji „1 euro to majątek” mówią jej inicjatorzy.

więcej »
Zdrowie śniadanie dla łasuchów - Crocole firmy Obst

Zdrowie śniadanie dla łasuchów - Crocole firmy Obst

2011-11-21

Z myślą o wszystkich miłośnikach smaku czekolady firma OBST przygotowała smakowitą i zdrową propozycję – wielozbożowe CROCOLE. Dostępne są one w trzech rodzajach: jako kuleczki, oponki i muszelki. Wszystkie one oblane są wyśmienitą polewą o smaku czekoladowym.

więcej »
GinkoPrim dla sprawnego myślenia i dobrego krążenia!

GinkoPrim dla sprawnego myślenia i dobrego krążenia!

2011-11-21

Mijające lata nie wpływają korzystnie zarówno na kondycję ciała, jak i umysłu. Coraz częściej zdarza się nam zapominać o istotnych sprawach, umykają ważne wydarzenia… Do tego dochodzą pojawiające się z upływem lat problemy z układem krwionośnym.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Limonka i mięta w wakacyjnym wydaniu. Limonka i mięta w wakacyjnym wydaniu.
Nowy serek homogenizowany Kanka – piąty, orzeźwiający smak rozszerza gamę serków Kanki

DAFI partnerem HYROX Poland. Polska marka została także partnerem tytularnym HYROX Katowice DAFI partnerem HYROX Poland. Polska marka została także partnerem tytularnym HYROX Katowice
DAFI dołącza do grona partnerów HYROX Poland. W sezonie 2026/27 polska marka zostanie National Partnerem HYROX Poland i będzie obecna podczas wydarzeń organizowanych w naszym kraju. Jednocześnie obejmie rolę partnera tytularnego zawodów DAFI HYROX Katowice.

Od góry Fudżi po Mont Blanc. ASICS realizuje w Chamonix swoją wizję trail runningu Od góry Fudżi po Mont Blanc. ASICS realizuje w Chamonix swoją wizję trail runningu
W sierpniu ASICS przenosi swoją wizję trail runningu do serca Chamonix, organizując dwa wydarzenia dla społeczności biegowej. Pierwszy w historii ASICS Trail Pop-Up oraz ASICS Trail Camp.

Zaawansowana praktyka pielęgniarska szansą dla polskiej ochrony zdrowia. Zaawansowana praktyka pielęgniarska szansą dla polskiej ochrony zdrowia.
Skrócenie czasu hospitalizacji nawet o 30%, redukcja powikłań do 20% oraz realne rozszerzenie współpracy - takie efekty przynosi wprowadzenie zaawansowanej praktyki pielęgniarskiej (APN - Advanced Practice Nursing) w krajach, które zdecydowały się na rozszerzenie kompetencji pielęgniarek.

Kluski leniwe Kluski leniwe
Delikatne, miękkie i przyjemnie owocowe. Kluski leniwe z dodatkiem liofilizowanych truskawek to prosty pomysł na słodki obiad, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

DAFI partnerem HYROX Poland. Polska marka została także partnerem tytularnym HYROX Katowice DAFI partnerem HYROX Poland. Polska marka została także partnerem tytularnym HYROX Katowice
DAFI dołącza do grona partnerów HYROX Poland. W sezonie 2026/27 polska marka zostanie National Partnerem HYROX Poland i będzie obecna podczas wydarzeń organizowanych w naszym kraju. Jednocześnie obejmie rolę partnera tytularnego zawodów DAFI HYROX Katowice.

Limonka i mięta w wakacyjnym wydaniu. Limonka i mięta w wakacyjnym wydaniu.
Nowy serek homogenizowany Kanka – piąty, orzeźwiający smak rozszerza gamę serków Kanki

1-7 sierpnia – Światowy Tydzień Karmienia Piersią
Dlaczego podczas karmienia piersią tak bardzo chce Ci się pić? Karmienie piersią to wyjątkowy czas, w którym organizm kobiety pracuje na najwyższych obrotach. Nic więc dziwnego, że wiele mam już po kilku minutach karmienia odczuwa silne pragnienie.

Polpharma, Aflofarm i Adamed liderami widoczności w AI
PRCN publikuje pierwsze w Polsce badanie firm farmaceutycznych na bazie AI Visibility Index

ASICS Playing Styles Event pokazał, że dobór obuwia zaczyna się od stylu gry ASICS Playing Styles Event pokazał, że dobór obuwia zaczyna się od stylu gry
ASICS zorganizował w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki wydarzenie ASICS Playing Styles Event, podczas którego zaprezentował nowe podejście do doboru obuwia tenisowego.

Hummus buraczany Hummus buraczany
Kremowy, wyrazisty i zachwycający intensywnie różowym kolorem. Hummus buraczany to prosty sposób na urozmaicenie kanapek, przekąsek i warzywnych misek.

Ptasie Mleczko® „Spróbuj po zmrożeniu” wraca na lato. Batony w formacie on-the-go nowością sezonu Ptasie Mleczko® „Spróbuj po zmrożeniu” wraca na lato. Batony w formacie on-the-go nowością sezonu
Czy kultowy produkt może zaskoczyć zupełnie nowym doświadczeniem? Wedel po raz kolejny udowadnia, że tak. W ramach tegorocznej odsłony kampanii „Spróbuj po zmrożeniu” marka Ptasie Mleczko® zachęca konsumentów do odkrywania dobrze znanej pianki w nowym, orzeźwiającym wydaniu.

(G)astronomiczne lato w pełni.  Jak sezon zmienia zwyczaje i oczekiwania gości? (G)astronomiczne lato w pełni. Jak sezon zmienia zwyczaje i oczekiwania gości?
Sezonowość jest jednym z większych wyzwań w gastronomii. Każda pora roku zmienia okoliczności wizyt w lokalach i oczekiwania klientów, dlatego kawiarnie i restauracje muszą stale budować zainteresowanie swoją ofertą.

ASICS prezentuje kolekcję RISE & SHINE oraz nowy model SONICBLAST 2 ASICS prezentuje kolekcję RISE & SHINE oraz nowy model SONICBLAST 2
ASICS prezentuje kolekcję RISE & SHINE, inspirowaną energią, optymizmem i pozytywnym wpływem na samopoczucie, jaki towarzyszy porannemu bieganiu o wschodzie słońca.

ASICS prezentuje inspirowany Nowym Jorkiem model tenisowy GEL-CHALLENGER 15 ASICS prezentuje inspirowany Nowym Jorkiem model tenisowy GEL-CHALLENGER 15
ASICS prezentuje nowy model tenisowy GEL-CHALLENGER 15, inspirowany energią Nowego Jorku. But łączy wyrazisty design z funkcjonalnymi rozwiązaniami, które wspierają zawodników podczas każdego ruchu na korcie.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito