Poradnik Zdrowia - dieta, porady, zdrowe odżywianie, artykuly

Artykuły prasowe

Technologia wspiera funkcjonowanie najnowocześniejszej

2011-11-17

Inteligentna sieciowa infrastruktura firmy Cisco łączy elementy Stadionu Narodowego w Warszawie. Bramki wejściowe, oświetlenie, temperatura i systemy kontroli dostępu są monitorowane i zarządzane przy pomocy sieci IP

więcej »
Łódzcy lekarze wykonali pierwsze w regionie zabiegi leczenia przełyku Barretta metodą Halo

Łódzcy lekarze wykonali pierwsze w regionie zabiegi leczenia przełyku Barretta metodą Halo

2011-11-17

17 listopada 2011r w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Norberta Barlickiego w Łodzi przeprowadzono zabiegi leczenia przełyku Barretta, który jest stanem przednowotworowym. Zabiegi wykonano nowatorską metodą Halo, polegającą na ablacji prądem o częstotliwości radiowej zmienionej chorobowo tkanki

więcej »
Już czas na łyżwy

Już czas na łyżwy

2011-11-17

Manufaktura jest już przygotowana do zimy. W sobotę na jej rynku zaczyna pracę lodowisko pod chmurką. Amatorzy jazdy na lodzie będą mogli także wypożyczyć łyżwy, naostrzyć je i nauczyć się jeździć pod okiem instruktora.

więcej »
Mistrzowskie marki w Akademii Kurta Schellera

Mistrzowskie marki w Akademii Kurta Schellera

2011-11-17

Akademia Kurta Schellera to jedna z najbardziej cenionych szkół kulinarnych w Polsce, która stwarza szansę na naukę oraz zdobywanie wiedzy od najlepszych specjalistów i praktyków sztuki kulinarnej. Celem Akademii jest propagowanie doskonałej kuchni z różnych stron świata.

więcej »
Kuchnia małego alergika

Kuchnia małego alergika

2011-11-17

Kiedy u swojego malca zaobserwujesz pierwsze objawy alergii pokarmowej sprawdź czy nie jest to przypadkiem uczulenie na gluten. Najważniejszym, a zarazem pierwszym etapem jej leczenia jest właściwe rozpoznanie substancji uczulającej.

więcej »
Zima pełna zabawy z ECCO

Zima pełna zabawy z ECCO

2011-11-17

Synoptycy zapowiadają już pierwsze śniegi, a dzieci nie mogą doczekać się sanek i lepienia bałwana. Rodzice muszą zatem odpowiednio przygotować się do mroźnego sezonu, by mógł być pełen zabawy i radości.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
Większy wybór i opieka dostosowana do potrzeb osób z cukrzycą typu 1 w zakresie automatycznej podaży insuliny.

ASICS otwiera Europejski Instytut Nauk Sportowych ASICS otwiera Europejski Instytut Nauk Sportowych
ASICS uruchomił Europejski Instytut Nauk Sportowych (ISS Europe), nową jednostkę badawczo-rozwojową, której celem jest dalsze wzmacnianie kompetencji firmy w zakresie badań i rozwoju na europejskim rynku.

Polska w ogonie Europy w leczeniu cukrzycowej choroby stóp. Brakuje wyspecjalizowanego modelu system
Model wyspecjalizowanych jednostek leczenia cukrzycowej choroby stóp funkcjonuje m.in. w Hiszpanii i przynosi wymierne efekty kliniczne. Nie jest to rozwiązanie wynikające ze specyfiki jednego kraju, lecz przykład dobrze zorganizowanej opieki, którą można wdrożyć również w Polsce.

Prostata na prostej: czy da się wyprzedzić nowotwór?
Badanie „Prostata na prostej”: mężczyźni nie znają badania PSA, obawiają się diagnozy i oczekują jasnych wskazówek o dalszych krokach

Makaroniki Makaroniki
Francuskie makaroniki to klasyka cukiernictwa, wywodząca się z paryskich pâtisserie. Chrupiąca skorupka, miękkie wnętrze i malinowy ganache tworzą połączenie, które zachwyca już od pierwszego kęsa.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
Większy wybór i opieka dostosowana do potrzeb osób z cukrzycą typu 1 w zakresie automatycznej podaży insuliny.

Nowa odsłona ASICS NOVABLAST 6. Jeszcze więcej energii dla ciała i umysłu Nowa odsłona ASICS NOVABLAST 6. Jeszcze więcej energii dla ciała i umysłu
ASICS prezentuje model NOVABLAST 6, najnowszą odsłonę jednej z najbardziej cenionych serii butów do biegania w portfolio marki, znanej z lekkiej konstrukcji, responsywnej amortyzacji i dynamicznego wybicia.

ASICS wprowadza na rynek model do siatkówki SKY ELITE FF 4. Więcej energii dla ciała i umysłu ASICS wprowadza na rynek model do siatkówki SKY ELITE FF 4. Więcej energii dla ciała i umysłu
ASICS prezentuje model siatkarski SKY ELITE FF 4, zaprojektowany z myślą o dostarczaniu jeszcze większej energii dla ciała i umysłu.

Pudding chia z mango Pudding chia z mango
Delikatny pudding chia z mango to prosty sposób na lekki posiłek lub owocową przekąskę w ciągu dnia. Kremowa konsystencja, naturalna słodycz owocu i odrobina cynamonu tworzą połączenie, które smakuje równie dobrze, jak wygląda.

Makaron ze szpinakiem Makaron ze szpinakiem
Domowy makaron w zielonej odsłonie? Jak najbardziej! Dzięki dodatkowi liofilizowanego szpinaku nabiera nie tylko intensywnego koloru, ale też warzywnego smaku. W połączeniu z zielonym pesto i świeżo startym parmezanem to prosty przepis, który smakuje jak włoski klasyk w domowym wydaniu.

ASICS pomaga tenisistom znaleźć idealne dopasowanie do stylu gry ASICS pomaga tenisistom znaleźć idealne dopasowanie do stylu gry
ASICS ogłasza globalne wdrożenie koncepcji Playing Styles, której celem jest pomoc tenisistom w wyborze obuwia najlepiej dopasowanego do sposobu poruszania się po korcie.

Niewystarczające nawodnienie może zwiększać podatność na stres nawet o ponad 50 proc. Trend JOMO zwr
Nie trzeba odczuwać pragnienia, by czuć skutki odwodnienia. Badania pokazują, że osoby pijące mniej niż 1,5 litra płynów dziennie mogą doświadczać nawet o ponad 50 proc. silniejszej reakcji stresowej. Z okazji Miesiąca Dumy marka Waterdrop zachęca do dbania o zdrowe nawyki i dobrostan psychiczny.

Dlaczego dotykanie jedzenia jest konieczne dla rozwoju sensorycznego? Dlaczego dotykanie jedzenia jest konieczne dla rozwoju sensorycznego?
Pierwsze spotkania dziecka z jedzeniem rzadko wyglądają jak z katalogu. Więcej ląduje na twarzy, ubraniu i podłodze niż w buzi, a rodzic ma wrażenie, że sprząta po małym artyście.

Makaroniki Makaroniki
Francuskie makaroniki to klasyka cukiernictwa, wywodząca się z paryskich pâtisserie. Chrupiąca skorupka, miękkie wnętrze i malinowy ganache tworzą połączenie, które zachwyca już od pierwszego kęsa.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito