Poradnik Zdrowia - dieta, porady, zdrowe odżywianie, artykuly

Artykuły prasowe

Na przekór chłodom

Na przekór chłodom

2018-01-10

Zimą, kiedy spada nasza odporność, należy szczególnie zadbać o prawidłowo skomponowaną dietę. Będzie smaczniejsza, jeśli sięgniemy po przyprawy: poprawiający nastrój cynamon, rozgrzewające chili lub przyspieszający metabolizm majeranek.

więcej »
Podarunki od Serca przyjmowane do 15 stycznia

Podarunki od Serca przyjmowane do 15 stycznia

2018-01-10

Jeszcze tylko przez tydzień do Crazy Club przy ul. Kochanowskiego 3 można przynosić podarunki dla małych pacjentów, przebywających na oddziałach pediatrycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu.

więcej »
Żółta Oranżada Hellena w proszku

Żółta Oranżada Hellena w proszku

2018-01-10

W rodzinie Helleny czas na kolejną nowość! Oranżada Hellena w proszku powróciła w żółtej odsłonie. Łączy w sobie oryginalny, landrynkowy smak oranżady, radosne momenty słodkiej przyjemności i wspomnienia dziecięcej beztroski. Produkt dostępny jest już na rynku.

więcej »

Na które suplementy warto wydawać pieniądze

2018-01-09

Jakie odżywki warto brać? Które białka stosować? Jaką wziąć kreatynę? Czy Bcaa działa?

więcej »
Podaruj serdeczności od Solidarności

Podaruj serdeczności od Solidarności

2018-01-09

Solidarność wspiera bombonierki - doskonały prezent dla bliskich z okazji Dnia Babci, Dnia Dziadka, walentynek czy Dnia Kobiet. W pierwszym kwartale 2018 r. marka zaprasza konsumentów do udziału w konkursie.

więcej »
Chorzy na raka nerki mogą żyć dłużej. Przeszkodą jest brak refundacji leku

Chorzy na raka nerki mogą żyć dłużej. Przeszkodą jest brak refundacji leku

2018-01-09

Każdego roku 4,5 tysiąca osób dowiaduje się, że ma raka nerki. Ponad połowa z nich umiera. Chorzy na nowotwór nerki mogliby żyć dłużej. Leki, które w większości krajów Europy i w Stanach Zjednoczonych są standardem terapii u nas nadal czekają na refundację.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Od góry Fudżi po Mont Blanc. ASICS realizuje w Chamonix swoją wizję trail runningu Od góry Fudżi po Mont Blanc. ASICS realizuje w Chamonix swoją wizję trail runningu
W sierpniu ASICS przenosi swoją wizję trail runningu do serca Chamonix, organizując dwa wydarzenia dla społeczności biegowej. Pierwszy w historii ASICS Trail Pop-Up oraz ASICS Trail Camp.

Zaawansowana praktyka pielęgniarska szansą dla polskiej ochrony zdrowia. Zaawansowana praktyka pielęgniarska szansą dla polskiej ochrony zdrowia.
Skrócenie czasu hospitalizacji nawet o 30%, redukcja powikłań do 20% oraz realne rozszerzenie współpracy - takie efekty przynosi wprowadzenie zaawansowanej praktyki pielęgniarskiej (APN - Advanced Practice Nursing) w krajach, które zdecydowały się na rozszerzenie kompetencji pielęgniarek.

Kluski leniwe Kluski leniwe
Delikatne, miękkie i przyjemnie owocowe. Kluski leniwe z dodatkiem liofilizowanych truskawek to prosty pomysł na słodki obiad, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Kotleciki ziemniaczane Kotleciki ziemniaczane
Delikatne, miękkie w środku i pełne składników. Kotleciki ziemniaczane ze szpinakiem i serkiem wiejskim to prosty pomysł na obiad lub przekąskę dla całej rodziny.

Podziel się tym, co najcenniejsze. G City Targówek po raz kolejny zaprasza na akcję krwiodawstwa
Już 22 sierpnia G City Targówek po raz czwarty zaprosi mieszkańców Warszawy do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, organizowanej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

1-7 sierpnia – Światowy Tydzień Karmienia Piersią
Dlaczego podczas karmienia piersią tak bardzo chce Ci się pić? Karmienie piersią to wyjątkowy czas, w którym organizm kobiety pracuje na najwyższych obrotach. Nic więc dziwnego, że wiele mam już po kilku minutach karmienia odczuwa silne pragnienie.

Polpharma, Aflofarm i Adamed liderami widoczności w AI
PRCN publikuje pierwsze w Polsce badanie firm farmaceutycznych na bazie AI Visibility Index

ASICS Playing Styles Event pokazał, że dobór obuwia zaczyna się od stylu gry ASICS Playing Styles Event pokazał, że dobór obuwia zaczyna się od stylu gry
ASICS zorganizował w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki wydarzenie ASICS Playing Styles Event, podczas którego zaprezentował nowe podejście do doboru obuwia tenisowego.

Hummus buraczany Hummus buraczany
Kremowy, wyrazisty i zachwycający intensywnie różowym kolorem. Hummus buraczany to prosty sposób na urozmaicenie kanapek, przekąsek i warzywnych misek.

Ptasie Mleczko® „Spróbuj po zmrożeniu” wraca na lato. Batony w formacie on-the-go nowością sezonu Ptasie Mleczko® „Spróbuj po zmrożeniu” wraca na lato. Batony w formacie on-the-go nowością sezonu
Czy kultowy produkt może zaskoczyć zupełnie nowym doświadczeniem? Wedel po raz kolejny udowadnia, że tak. W ramach tegorocznej odsłony kampanii „Spróbuj po zmrożeniu” marka Ptasie Mleczko® zachęca konsumentów do odkrywania dobrze znanej pianki w nowym, orzeźwiającym wydaniu.

(G)astronomiczne lato w pełni.  Jak sezon zmienia zwyczaje i oczekiwania gości? (G)astronomiczne lato w pełni. Jak sezon zmienia zwyczaje i oczekiwania gości?
Sezonowość jest jednym z większych wyzwań w gastronomii. Każda pora roku zmienia okoliczności wizyt w lokalach i oczekiwania klientów, dlatego kawiarnie i restauracje muszą stale budować zainteresowanie swoją ofertą.

ASICS prezentuje kolekcję RISE & SHINE oraz nowy model SONICBLAST 2 ASICS prezentuje kolekcję RISE & SHINE oraz nowy model SONICBLAST 2
ASICS prezentuje kolekcję RISE & SHINE, inspirowaną energią, optymizmem i pozytywnym wpływem na samopoczucie, jaki towarzyszy porannemu bieganiu o wschodzie słońca.

ASICS prezentuje inspirowany Nowym Jorkiem model tenisowy GEL-CHALLENGER 15 ASICS prezentuje inspirowany Nowym Jorkiem model tenisowy GEL-CHALLENGER 15
ASICS prezentuje nowy model tenisowy GEL-CHALLENGER 15, inspirowany energią Nowego Jorku. But łączy wyrazisty design z funkcjonalnymi rozwiązaniami, które wspierają zawodników podczas każdego ruchu na korcie.

Podziel się tym, co najcenniejsze. G City Targówek po raz kolejny zaprasza na akcję krwiodawstwa
Już 22 sierpnia G City Targówek po raz czwarty zaprosi mieszkańców Warszawy do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, organizowanej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Kotleciki ziemniaczane Kotleciki ziemniaczane
Delikatne, miękkie w środku i pełne składników. Kotleciki ziemniaczane ze szpinakiem i serkiem wiejskim to prosty pomysł na obiad lub przekąskę dla całej rodziny.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito