Zmień dietę na dobre!


Zmień dietę na dobre!
2018-06-27
Złe samopoczucie, brak energii a do tego kilka zbędnych kilogramów – być może czas na zmianę diety? Jak wprowadzić do codziennego jadłospisu prawidłowe nawyki, podpowiada FRoSTA.

Błędnie kojarzona wyłącznie z chęcią zrzucenia wagi, co w rzeczywistości jest tylko jednym w jej aspektów. Dieta – bo o niej mowa – może określić cały styl żywienia. Zmiana utartych przyzwyczajeń nie należy do łatwych zadań, jednak na początek wystarczy kilka prostych zasad.

Przeczytaj również:

 

Warto zacząć od planowania posiłków. Starajmy się sięgać po jedzenie częściej, dbając o to, aby porcje były mniejsze i unikając przejedzenia. Jeśli zdecydujemy się na 5 posiłków dziennie, w międzyczasie wystrzegajmy się przekąsek.

 

Zwracajmy także uwagę na to, co jemy. Dobrze zbilansowana dieta powinna być bogata m.in. w warzywa, owoce czy zdrowe tłuszcze. Jeśli sięgamy po gotowe propozycje, koniecznie sprawdzajmy ich skład. Zgodnie ze 100% naturalnego smaku, dania FRoSTY bazują na naturalnych składnikach – nie znajdziemy w nich żadnych dodatków do żywności. Swój smak zawdzięczają warzywom mrożonym tuż po zbiorach, świeżym ziołom czy specjalnym mieszankom przypraw.

 

Co w sytuacji, gdy brakuje nam czasu? Dzięki FRoŚCIE nie potraktujemy już tego, jako wymówki. Marka oferuje kompozycje warzyw gotowe do podgrzania. Żółta i czerwona papryka, kukurydza i ziemniaki, przyprawione cebulą i świeżo siekanym koperkiem – taki zestaw znajdziemy w Żółtych warzywach na patelnię. W mieszance Czerwonych warzyw na patelnię czekają soczyste pomidorki koktajlowe, marchewka i papryka, podane z perłową cebulą oraz skropione oliwą extra vergine.

 

W prawidłowej diecie nie powinno zabraknąć również ryb. Ich wielbicielom FRoSTA proponuje filety z mintaja, dorsza oraz łososia. Soczyste i bez ości, będą doskonałą bazą dla przygotowania własnych dań – szczególnie polecamy przyrządzenie ich w piekarniku! Co ważne, wszystkie ryby FRoSTY posiadają certyfikat zrównoważonego rybołówstwa MSC.

 

Produkty FRoSTY znajdziemy w sklepowych zamrażarkach, w cenie: Żółte i czerwone warzywa na patelnię 6 zł/ 400 g, Filety z mintaja 16 zł/ 300 g, Filety z dorsza 18 zł/ 300 g, Filety z łososia 19 zł/ 250 g.

Nadesłał:

JBcomm

Wasze komentarze (2):

  • avatar
    ~Sonka, 2018-06-29 04:43:47

    Moja dieta od paru lat to posiłki gotowane na parze. To mi w zupełności wystarcza. Sylwetkę mam wzorcową do lat.

  • avatar
    ~telka, 2018-06-28 18:16:10

    Ja już od ponad pół roku posiadam parowar (zestaw naczyń) Philipiak i w nim przygotowuję gotowane ryby, mięsa i warzywa. do tego owoce, karob i spirulina. Troszkę tez biegam i chodzę na basen. Świetnie się czuję i mam zamiar kontynuować tę dietę.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl