Wyposażenie domowego salonu


Wyposażenie domowego salonu
2019-11-08
Własna działalność to Twoje marzenie? Wizja pracy na własnych warunkach jest kusząca, ale najpierw czeka Cię wiele inwestycji, a potem ciągłe rozwijanie firmy.

Potrzebujesz wielu narzędzi oraz urządzeń – bez względu na to, czy pracujesz w lokalu, czy chcesz zostać stylistką mobilną i dojeżdżać do klientek oferować im usługi kosmetyczne. Podpowiadamy, jakiego sprzętu potrzebujesz, by wykonywać profesjonalne zabiegi.

Podstawą do prowadzenia mobilnego zakładu kosmetycznego jest profesjonalne wyposażenie. Na jego skompletowanie musisz przeznaczyć co najmniej około 10 tys. złotych – na liście zakupów będzie m.in. kombajn kosmetyczny, zestaw do manicure hybrydowego, leżanka, kosmetyki, praktyczne narzędzia i akcesoria, a także zestaw mebli oraz lampa kosmetyczna na biurko.

Sprawdź, czego potrzebujesz, a także przede wszystkim określ charakter swojej działalności – chcesz wykonywać jedynie zabiegi na paznokciach, czy oferować bardziej rozbudowaną listę usług?

Zestaw do manicure hybrydowego

Warto skompletować profesjonalny zestaw do manicure oraz pedicure, aby zapewnić sobie wysoki komfort pracy oraz najlepszy efekt. Trwała i piękna stylizacja to największa gwarancja, że klientka wróci i zostanie już stałą. Można kupić gotowy zestaw albo samodzielnie go skompletować – dobierz różne kolory lakierów, lampę kosmetyczną na biurko, praktyczną i wielofunkcyjną frezarkę.

Kuferek na kosmetyki

Bardzo ważne jest też odpowiednie przechowywanie niezbędnych produktów oraz sprzętów do wykonywania profesjonalnych zabiegów. Wygodny dostęp to podstawa, aby nie pogubić się wśród własnych skarbów. Duży wybór kuferków sprawia, że można bez problemu wybrać  odpowiedni do swoich potrzeb – występują modele różnej wielkości, z różnych materiałów, lżejsze, solidnie wykonane.

Lampa LED lub UV

Potrzebna Ci będzie nie tylko dobra lampa kosmetyczna na biurko, ale przede wszystkim lampa do utrwalania stylizacji – UV albo LED. Bez niej nie jest możliwe wykonanie odpowiedniej stylizacji – stanowi jedno z podstawowych narzędzi pracy każdej stylistki paznokci, również w warunkach domowych. Wybierz odpowiednią do swoich potrzeb i utrwalaj zarówno hybrydę, jak i akryle czy żele.

Poza tym zadbaj o dobrej jakości kosmetyki – krem do rąk, oliwkę, odżywkę – oraz pilniki, separatory, widelce do skórek, a także naklejki czy pyłki, które pozwolą wykonać Ci dodatkowe efektowne zdobienia.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl