Wyjeżdżasz na ferie? Sprawdź wyjątkową ofertę akcesoriów sportowych dostępną w MediaMarkt!


2023-12-29
Okres świąteczno-noworoczny oraz ferie zimowe to okazja do wyjazdów i aktywnego wypoczynku. W trakcie podróży coraz częściej korzystamy z udogodnień, które oferuje współczesna elektronika. MediaMarkt oferuje szeroki wybór gadżetów, sprzętu i elektroniki dostosowanych do różnorodnych potrzeb.

Według badania przeprowadzonego przez Polską Organizację Turystyczną, co trzeci Polak planuje wyjazd w okresie zimowym. Najpopularniejszym czasem wyjazdu są ferie szkolne (41% respondentów). Z kolei mniej więcej co piąta osoba planuje wyjazd w okresie świąteczno-noworocznym, a 28% w innym terminie zimowym[1]. Dzięki nowoczesnym sprzętom i gadżetom wspierającym sport oferowanym również przez sieć MediaMarkt, zarówno organizacja wyjazdu, jak i sama podróż mogą stać się jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Poradnik-Zdrowia.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Sprzęty zimowe dla każdego

Akcesoria i wyposażenie zimowe stanowią realne wsparcie dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu oraz dla wszystkich tych, którzy planują zimowe eskapady. Innowacyjne rozwiązania poprawiają komfort i bezpieczeństwo, wprowadzając szereg korzyści. Jednak pomimo rosnącej popularności wyjazdów nie wszyscy się na nie decydują, a wielu Polaków spędzi ten zimowy okres w domu. Dlatego dla nich również przygotowano ciekawe propozycje.

Elektronika użytkowa od lat ułatwia codzienne życie Polaków, niezależnie od wieku. W asortymencie MediaMarkt znaleźć można różnorodne propozycje sprzętu zimowego i akcesoriów, które przydadzą się podczas zimowych wyjazdów i nie tylko. Mamy także w ofercie sprzęty, które umilą spędzanie wolnego czasu w domu, czy na mieście. Dzięki temu, zarówno osoby planujące zimowe podróże, jak i te, które nigdzie nie wyjeżdżają znajdą coś odpowiedniego dla siebie mówi Klara Ufnalewska, Head of PR & Sustainability.

Na wyjazd i w domu

Tablet to idealny towarzysz podczas zimowych wyjazdów, umożliwiający wygodne przeglądanie map, planowanie tras narciarskich czy korzystanie z aplikacji z prognozami pogody. W domu, zwłaszcza podczas ferii, tablet staje się centrum rozrywki, oferując dostęp do e-booków, gier, filmów oraz edukacyjnych aplikacji dla dzieci i młodzieży.

Sprzęt ten można kupić nawet już za 400 złotych, jednak wybierając swój, warto zwrócić uwagę na ekran, pojemność baterii oraz procesor. Najlepiej wybrać model z matrycą full HD.

 

Podczas zimowych wojaży przydatny może być również aparat fotograficzny, który pomoże nam uwiecznić malownicze krajobrazy i chwile spędzone na wspólnych aktywnościach. Natomiast w domu będzie to doskonałe narzędzie do tworzenia rodzinnych albumów i eksperymentowania z fotografią artystyczną.

Ceny aparatów wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Warto wybrać model z rozdzielczością powyżej 12 MP i stabilizacją obrazu, która pozwoli stworzyć piękne wspomnienia w różnych warunkach.

 

Powerbanki, słuchawki i dyski pamięci to niezawodne towarzystwo, które pozwoli Ci z kolei na łatwe ładowanie urządzeń, słuchanie ulubionej muzyki czy przechowywanie cennych wspomnień z podróży.

Urządzenia te pozwalają zachować pełną mobilność w różnych warunkach, a ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. W zależności od oferowanych funkcji możesz dopasować urządzenie indywidualnie do siebie i swojego budżetu.

 

Wsparcie w podróży

Niezmiennie od wielu lat nawigacja do samochodu jest wciąż niezbędnym wsparciem, nie tylko podczas zimowych wyjazdów. Najnowsze modele mają też wiele przydatnych funkcji, takich jak połączenie z nawigacją w telefonie. Dzięki temu pomoże nam ona ominąć zakorkowane trasy i bezpieczne poruszać się w trudnych warunkach atmosferycznych. Natomiast z kolei kamerki filmujące drogę stanowią realne zabezpieczenie, mogą dostarczyć istotne dowody w przypadku wypadków drogowych, co może okazać się ogromnym wsparciem i ułatwić wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Ceny zarówno nawigacji, jak i kamerek drogowych wahają się od 500 do kilku tysięcy złotych. Podejmując decyzję, warto skupić się na jakości nagrywania (kamery), dostępności aktualizacji map (nawigacja) oraz ewentualnych dodatkowych opcjach, aby dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb i budżetu.

Zimowa przygoda

Ciekawą opcją na stokach, ale również podczas innych sportów, będzie także kamera GoPro, która umożliwia rejestrowanie niezapomnianych chwil na stoku narciarskim w czasie jazdy na sankach czy innych aktywności. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji oraz odporności na warunki atmosferyczne to idealny sprzęt do dokumentowania zimowych przygód.

Ceny kamery GoPro wahają się od 1012 złotych do 2700 złotych. O cenie decyduje przede wszystkim ilość dodatkowych funkcji, tj. wodoszczelność czy formaty HD.

 

Elektronika sportowa, taka jak smartwatche czy pulsometry doskonale sprawdzi się do śledzenia postępów podczas sportów zimowych. Dodatkowo mając ją w domu podczas ferii, pomoże utrzymać Ci aktywny tryb życia, umożliwiając monitorowanie codziennych aktywności, planowanie treningów oraz analizę osiągnięć bez wychodzenia z domu.

Smartwatche i opaski sportowe można kupić już nawet za 100 złotych. W zależności od dostępnych funkcji, ich ceny wahają się jednak nawet do 1500 złotych.

 

Niezwykle ekscytującym doświadczeniem podczas zimowych wyjazdów może stać się również filmowanie otoczenia z lotu ptaka, co jest możliwe dzięki dronom. W domu, zwłaszcza podczas ferii, posiadanie drona otwiera możliwość kreatywnego filmowania, fotografowania oraz odkrywania nowych perspektyw.

Koszt drona to od 550 złotych do nawet 22 000 złotych.

 

Duży wybór innej elektroniki i sprzętu na sezon zimowy znajdziemy m.in. w sieci sklepów MediaMarkt i na stronie internetowej mediamarkt.pl.

Poza szeroką ofertą produktową MediaMarkt oferuje także kompleksowe rozwiązania w ramach dodatkowych usług. Planując zakup sprzętu na wyjazd, warto zastanowić się nad dodatkowym zabezpieczeniem urządzeń i pomyśleć tu o takich usługach jak np. pierwsze uruchomienie, instalacja oprogramowania, programy antywirusowe, zabezpieczenie ekranu smartfona folią ochronną, czy ubezpieczenie sprzętu.[1] Raport „Plany wyjazdowe Polaków”, badanie GfK Polonia dla Polskiej Organizacji Turystycznej. W badaniu wzięło udział 1000 respondentów powyżej 18 roku życia. Badanie zostało przeprowadzone w terminie 9-14 grudnia 2022.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KD

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl