Wrocław Fashion Outlet: wystartowały wyczekiwane wyprzedaże


Wrocław Fashion Outlet: wystartowały wyczekiwane wyprzedaże
2021-02-02
Zimowe okazje czekają na wszystkich lubiących markowe zakupy bez konieczności przepłacania. U ponad 100 polskich i zagranicznych marek obecnych we Wrocław Fashion Outlet przygotowano zniżki do – 80% a całe zakupy odbywają się przy zachowaniu obowiązujących norm bezpieczeństwa

 Ostatnie miesiące to dla nas czas wielu wyzwań i zmian. W związku z trwającym do od 28 grudnia do 31 stycznia lockdownem, wyprzedaże startują u nas nieco później, choć na pewno z równie atrakcyjnymi ofertami. Już od poniedziałku 1 lutego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa mieszkańcom Dolnego Śląska i okolicznych regionów dajemy możliwość zrobienia zakupów w najniższych cenach sezonu – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Właśnie teraz nasze sklepy przygotowały promocje, które zadowolą najbardziej wymagających łowców okazji.

Zniżki przygotowały zarówno sklepy odzieżowe, jak i marki sportowe, takie jak Adidas, Puma, Asics, czy Skechers, z którymi kojarzone są promocyjne zakupy na Granicznej 2 we Wrocławiu. Szukając inspiracji na aktywny czas na świeżym powietrzu warto wybrać się do salonów 4F, Outhorn, Salomon, czy Alpine Pro. W tych miejscach znajdziemy rozwiązania outdoorowe zarówno na lekką zimę jak i propozycje adresowane dla miłośników bardziej intensywnego spędzania czasu na górskich szlakach, a także spacerów wśród pokrytej szronem lub śniegiem zieleni w okolicznych parkach oraz lasach. Z kolei poszukującym bardziej eleganckich kreacji na pewno przypadnie do gustu oferta nowo otwartego salonu marki Solar, który w formule pop-up zaprasza klientki od dnia ponownego otwarcia centrum.

Kupuj bezpiecznie 

Odwiedzając Wrocław Fashion Outlet należy pamiętać o obowiązku zasłaniania  ust i nosa. - Zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości oraz pracowników to dla nas priorytet dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim bezpieczne i udane zakupy – dodaje Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Zachowujemy zalecane środki ostrożności i higieny. W tym celu wdrożyliśmy ponad 40 usprawnień. Udostępniamy płyny do dezynfekcji rąk przy wejściach oraz w toaletach. Utrzymujemy zwiększoną częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji centrum, ze szczególnym uwzględnieniem toalet, wszelkich uchwytów, klamek. Nasz system wentylacyjny ma nie tylko wymienione filtry, ale także jest w nim tłoczone wyłącznie świeże powietrze z zewnątrz. Informację o dopuszczalnej liczbie klientów można znaleźć przy wejściu do centrum i każdego lokalu. Sprzedaż jedzenia odbywa się wyłącznie w opcji na wynos lub z dostawą, bez możliwości skorzystania z nich na terenie restauracji, kawiarni i centrum.  Wysoki standard zarządzania i bezpieczeństwa we Wrocław Fashion Outlet w trakcie pandemii  potwierdziła niezależna międzynarodowa firma certyfikująca Bureau Veritas, przyznając centrum certyfikat „Safer Shopping”.

Szukasz zimowych okazji? Przed wizytą we Wrocław Fashion Outlet zajrzyj na www.wroclawfashionoutlet.com i ciesz się bezpiecznymi zakupami.


Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja serwisu Poradnik-Zdrowia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl